Başarılı Kurulum LG R590 | i3 M350 | Nvidia GT 335M | MacOS Sierra 10.12.6

Merhaba arkadaşlar. Herkeste güncel bilgisayar yok maalesef :)
Benim gibi hala eski bilgisayarını kullanan var ise ( dünyada üç beş kişi kalmışızdır :D ) bu konu belki yardımcı olabilir.

• İntel Core i3 M350 2,53 GHz
  • Nvidia Geforce GT 335M 1 GB
  • 4 GB RAM
  • 128 GB SSD

Sierra 10.12.6 sürümünden daha güncel MacOS sürümleri yüklenmiyor maalesef :(

@KemalALKIN yardım eder belki :D

macos.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Herkeste güncel bilgisayar yok maalesef :)
Benim gibi hala eski bilgisayarını kullanan var ise ( dünyada üç beş kişi kalmışızdır :D ) bu konu belki yardımcı olabilir.

• İntel Core i3 M350 2,53 GHz
  • Nvidia Geforce GT 335M 1 GB
  • 4 GB RAM
  • 128 GB SSD

Sierra 10.12.6 sürümünden daha güncel MacOS sürümleri yüklenmiyor maalesef :(

@KemalALKIN yardım eder belki :D

Eki Görüntüle 394045
Hocam bu sürümün DMG dosyası mevcut mu veya link varmı nereden indirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Merhaba aynı bilgisayardan bende de var ve hayli bir süredir mac os kurmaya çalışıyorum. Oldukça eski bir bilgisayar olduğu için İnternette senden başka başarılı kurulum gerçekleştiren birisini bulamadım hatta sıf bu yüzden technopat üyeliği oluşturdum, rica etsem nasıl yaptığını gösterebilir misin?

Verdiğiniz linkten değilde başka forumdan büyük ihtimal aynı imajı indirip denedim. Sıkıntım büyük ihtimal config.plist dosyasını kendi bilgisayarıma göre düzenliyemiyorum ve internetde de benim pc me ait config.plist dosyasını bulamadım, ilginiz için teşekkürler ben ginede bu imajı deneyeceğim denedikten sonra tekrar sonucu yazacağım. @android3 kullanıcısından da yanıt bekliyorum :D

Verdiğiniz linkten değilde başka forumdan büyük ihtimal aynı imajı indirip denedim. Sıkıntım büyük ihtimal config.plist dosyasını kendi bilgisayarıma göre düzenliyemiyorum ve internetde de benim pc me ait config.plist dosyasını bulamadım, ilginiz için teşekkürler ben ginede bu imajı deneyeceğim denedikten sonra tekrar sonucu yazacağım. @android3 kullanıcısından da yanıt bekliyorum :D
Uzun zaman olmuş bunu yazalı :) Şu sıralar sadece Windows 10 kullanıyorum iş yüzünden.
Kurulum aşamasında mı takıldınız?
Yanlış hatırlamıyorsam -v GraphicsEnabler=Yes kodları yetiyordu. Ama boot sırasında config kısmına girip GPU kısmından Nvidia seçmekte gerekiyor.

Ekleme: Wifi kartını kesinlikle görmüyor. Ya usb wifi adaptör alacaksınız ya da benim gibi wifi kartı :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı