LGA 775 Anakarta GT 1030 Uyumu

FarukBaban

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar, öncelikle bilgisayar parçalarını aşırı ayrıntılı bilmiyorum onu belirteyim.

Şimdi benim LGA775 soket bi anakartım var, GTX 550 Ti 1GB ekran kartım, Intel Core Duo 2 2,66GHz işlemci var.

Benim amacım sisteme GT 1030 eklemek ama darboğaz yaşar mıyım bilemiyorum, yardımcı olur musunuz?

Bir de acaba 1030, i3 ve yeni bi anakart alsam nası olur? Amacım PUBG kaldıran bir bilgisayar. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
LGA775 soketi i3, i5 ve i7 işlemcileri desteklemez. Alabileceğiniz en iyi işlemci Xeon E5450 olacaktır.
GT 1030 kullanabilirsiniz. Ancak BIOS güncellemesi yapmanız gerekebilir.
Hayır. En iyisi QX9770 olacaktır ve bence o işlemciyle o kart darboğaz yapabilir. (Arkadaşın elindeki işlemci)
Ee :D Benim anakartım tabii ki bileceğim onunla ilgili şeyleri :)

Not: PSU yeterliyse QX9770 yetmezse E5450.

LGA775 soketi i3, i5 ve i7 işlemcileri desteklemez. Alabileceğiniz en iyi işlemci Xeon E5450 olacaktır.
GT 1030 kullanabilirsiniz. Ancak BIOS güncellemesi yapmanız gerekebilir.
Peki hocam PUBG açar mı sizce? Ekran kartının gücü PUBG'ye yetiyor ama işlemci günümüzdekilere nazaran kötü gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı