LGA 775 soket işlemci önerisi

@VENGEANCE ANGEL Dediğim gibi modlu ve orjinal BIOS dosyaları aynı boyuttaydı. Belki de sadece kodlar işlenip kapatılmış, herhangi bir adlandırma yapmamışlardır. İşlemci geldiğinde belli olacak bakalım.

@VENGEANCE ANGEL dediğim gibi modlu ve orijinal BIOS dosyaları aynı boyuttaydı. Belki de sadece kodlar işlenip kapatılmış, herhangi bir adlandırma yapmamışlardır. İşlemci geldiğinde belli olacak bakalım.

Sadece ek microcodeler ekleniyor BIOS dosyasına sıkıntısız çalışabilemesi için, boyutunun değişmemesi normaldir.

@VENGEANCE ANGEL dediğim gibi modlu ve orijinal BIOS dosyaları aynı boyuttaydı. Belki de sadece kodlar işlenip kapatılmış, herhangi bir adlandırma yapmamışlardır. İşlemci geldiğinde belli olacak bakalım.

Microkod eklendiğinde dolayı boyut değişmiyor. Zaten değişseydi BIOS sığmayabilirdi.

@SIRINDOSCARF @Shuichi Tatsuo İşlemciyi taktım. 2 defa LoL oynadım, ilkinde fan düşük devirdeydi sonraki oyun yükselttim. Tekrar maça girdim ve 85 dereceden 72-75 derecelere düştü. Şuan fan son devirde çalışıyor. Snowman M200 benzeri bir soğutucu var. Acaba BIOS yemedi mi? Nasıl kontrol edebilirim? Yoksa bu sıcaklık normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı