Alıcı LGA775 P35 anakart

Elimde ASUS P5G41T-MLX anakart var DDR3 RAM 8 GB ve E7500 işlemcili.

Anakart işlemci çalışıyor sadece şu an da bağlayacak güç kaynağım yok.

Stock bakır tabanlı Intel soğutucusu mevcut ve 3.8 GHz'ye kadar çıktım bu sistem ile.

Eğer düşünürsen 200TL anakart 100TL işlemci 300 TL de RAM'lere fiyat veririm (işlemciye bu kadar istememim nedeni soğutucusu eskiden elimde vardı ve bence gayet güçlü bir soğutucu sadece fan olarak düzgün bir fanı yok bozulduğu için kendim standart kasa fanı ile bağlayarak normal güç kaynağı 4 pinine bağlayarak ekstra 8 cm kasa fanı ile bağlanıyor.
Ek bir konu açmak istemedim @l.darksaga adlı instagram adresinden ulaşır mısınız?

Ek bir konu açmak istemedim @l. Darksaga adlı Instagram adresinden ulaşır mısınız?

Maalesef Instagram üzerinden mesajlara cevap veremiyorum. (sebebi telefonumda Instagram Lite yüklü olduğundan mesaj gönderip alamıyorum maalesef.)

SIR_INDO_SCARF#9877 Discord hesabımdan ulaşabilirsiniz.

Son düzenleme:
ASUS P5Q, P5K ve nForce 9300 yonga setli anakartları arıyorum arkadaşlar. Özellikle de ASUS P5N7A-VM model anakartı arıyorum. Elinde olanlar yazabilir mi? Fiyatı uygun tutma şartıyla :)

Maalesef Instagram üzerinden mesajlara cevap veremiyorum. (sebebi telefonumda Instagram Lite yüklü olduğundan mesaj gönderip alamıyorum maalesef.)

SIR_INDO_SCARF#9877 Discord hesabımdan ulaşabilirsiniz.
Hocam yazdım ama cevap vermediniz.

Dehşet paralar istiyorlar 775 platformuna. P45 maksimum 150 TL, P35 100 olmalı.
G41 ve G31 için 80 Lira, 945P içinse maksimum 20 TL eder. Saçma sapan fiyat biçiyorlar.
Dehşet paralar istiyorlar 775 platformuna. P45 maksimum 150 TL, P35 100 olmalı.
G41 ve G31 için 80 Lira, 945P içinse maksimum 20 TL eder. Saçma sapan fiyat biçiyorlar.
Yıl olmuş 2021 hala Q ve Xeon işlemcilere 150-200, Pentium 4 ve D serisine 25 lira diyorlar. 5 TL bile etmrz pentium aslında hadi oda ayıp olmasın diye.

Arkadaşlar önceliğim ASUS marka P35 yonga setli anakartlardır. Gigabyte ve MSI da olur fakat fiyatlarına bağlı, aynı şekilde ASUS için de fiyatlar önemli. Yıl 2021 olduğundan güzel fiyatlar verirseniz sevinirim, eski anakartlara olan merakımdan dolayı kullanmak istiyorum bu sistemleri. [email protected] benim mail adresim. Bana mail üzerinden ulaşmadan önce lütfen buraya anakart modelini ve fiyatını yazmanızı rica ediyorum.

Gigabyte G31M-ES2l güncel BIOS olur mu?

Hocam bu anakarta 50 Liradan fazla vermezdim. Hem DDR2 hem de maksimum ram desteği 4GB. Tamam quad deskliyor, desteklediğine göre modlu xeon'da kullanabilirsin. Fakat dediğim gibi DDR2 ve 4GB olayı işi bozuyor.

Bir uğraş vermek isterim hocam :) mail adresimden bana ulaşır mısınız?
Elinde P5Q, P5Q SE, P5K SE gibi P35 - P45 yonga setli anakart olan var mı arkadaşlar?

O reis naber beni hatırladın mı bende P35-DS3l vardı sanırım tam hatırlamıyorum ederi nedir aynası vardi ama sattım 200'e ucuza mı satmışım.

Hocam G31 yonga setine ASUS dışında pek yanaşasım gelmiyor ya. Bir de önceden konu da açmıştım P5KPL-AM SE ile G31M ES2L arasından hangisi daha iyidir diye. ASUS'u seçtim ve memnun kaldım.

Zannımca olmaz, bu anakart ile P5KPL-AM SE arasında kalıp, P5KPL-AM SE almıştı.

Aynen hocam :)

Hocam bu anakarta 50 Liradan fazla vermezdim. Hem DDR2 hem de maksimum RAM desteği 4 GB. Tamam Quad deskliyor, desteklediğine göre modlu Xeon'da kullanabilirsin. Fakat dediğim gibi DDR2 ve 4 GB olayı işi bozuyor.

Yani hocam bence de, maksimum 75 80 TL verebilirim G31 yonga setine. Çünkü bana hiçbir özellik sunmuyorlar hocam; P35 - P45 - G43 - G45 - nForce 9300 - nForce 9400 yonga setli anakartlarda ancak 100TL üzerinde verebilirim, onlarda da maksimum 200TL veririm. Kendim kullanmak istiyorum çünkü; OC yapmak, tamir etmek, zevk almak ve tecrübe edinmek istiyorum.

O reis naber beni hatırladın mı bende P35-DS3l vardı sanırım tam hatırlamıyorum ederi nedir aynası vardi ama sattım 200'e ucuza mı satmışım.

Evet, hatırladım hocam :) P35 DS3L anakarta 110TL çalışır eğer satmadıysanız :) 200'e de sattıysanız, bir tık yüksekten gitmiş derim :)

Geri
Yukarı