LGS 2017-2018 örnek sorularını nasıl bulabilirim?

ZeYnEpK

Hectopat
Merhabalar,
LGS 2017-2018 örnek sorularını araştırıyordum, ama maalesef ki tüm ayların örnek sorularını bir türlü bulamıyorum. MEB'in kendi sitesinde 2018-2019 örnek soruları var ama 2017-2018 örnek soruları yok. İnternetten baktığımda bazı sitelerde var ama virüs falan olur diye, pek güvenemiyorum. Tüm ayların örnek soruları olacak ve güvenli bir şekilde indirebileceğim bir link atabilir misiniz?

Şimdiden teşekkür ederim😊.

Ben LGS'ye 2018'de girdim. Yanlış hatırlamıyorsam aşağıdaki bıraktığım linkle aynıydı girdiğim sınav.
Şu linkten bahsediyorum: 2017-2018 LGS Soru ve Cevapları
Aynen, bende bu sınav diye biliyorum. Galiba son 1 ay kala TEOG'dan LGS'ye geçilmişti yanlış bilmiyorsam. O yüzden 1 ay yayınlanmış galiba.

Onlara bakmıştım 2018'in sorularına da bakmak istemiştim, ama galiba 1 ay için yayınlanmış.
Evet hocam. 2018'deki arkadaşları pek umursamadılar. 2018'in Eylül ayından 2019'un Haziran ayına kadar bize örnek soruları gösterdiler. Bulabilirseniz onlara bakın gerçekten güzel sorulardı.

Onlara bakmıştım 2018'in sorularına da bakmak istemiştim, ama galiba 1 ay için yayınlanmış.

Aylık paylaşılan sorularda genellikle mart ayı örnek soruları gibi ifadeler kullanılır fakat ben öyle bir ibare göremedim. Sınav için bir kez yayınlanmış olma ihtimali yok mu örnek soruların?

Geri
Yukarı