LGS 2022 için kaynak önerisi

425549

Decapat
Soru başlıkta, MEB'in beceri temelli ve kazanım testleri dışında olsun ve mümkünse merdiven altı bilinmedik yayınları önermeyin. Bütçe olayı da max 60tl üstüne eğer çok kaliteli ise çıkabilirim.

Son düzenleme:
Soru başlıkta, MEB'in beceri temelli ve kazanım testleri dışında olsun ve mümkünse merdiven altı bilinmedik yayınları önermeyin. Bütçe olayı da Max 60TL üstüne eğer çok kaliteli ise çıkabilirim.

Bir kazazade de sen olacaksın desene bu sene ben oldum yine geçer not aldım ama emek karşılığı olmadı.

Ne yapalım kurtarabildiğimiz tek yol bu. Yaz tatilini kullanmak istiyorum. 2021 LGS için en çok önerebileceğin kaynağın hangisiydi?

Ben Full tonguç çalıştım %10 girdim 370 ile 3 set aldım yarısını anca bitirdim
Ne yapalım kurtarabildiğimiz tek yol bu. Yaz tatilini kullanmak istiyorum. 2021 LGS için en çok önerebileceğin kaynağın hangisiydi?

Ama tavsiyem ilk kolay sonra orta sonra zor yayınları çözünüz yoksa yapamayınca bütün motiveniz gidiyor hem böylece zemininde sağlam olmuş olur.

Bence şimdiden başla çalışmaya.Tongucun 7'den 8'e kitabı var onu alabilirsin.7.Sınıf konularını tekrar ettiriyor sana.

Ben Full tonguç çalıştım %10 girdim 370 ile 3 set aldım yarısını anca bitirdim

Ama tavsiyem ilk kolay sonra orta sonra zor yayınları çözünüz yoksa yapamayınca bütün motiveniz gidiyor hem böylece zemininde sağlam olmuş olur.
Ben Mayısta başladım şu an tonguçun 7 den 8 e kaynağını çözüyorum o da orta seviye. Ağır kaynaklara Eylülde başlayacağım.
Bence şimdiden başla çalışmaya.Tongucun 7'den 8'e kitabı var onu alabilirsin.7.Sınıf konularını tekrar ettiriyor sana.
Tam da aynı kitaptan az önce bir test yaptım, tatilimi boş boş kullanmıyorum.

Geri
Yukarı