LGS için kaynak önerisi

kullanıcı1111

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Ben bu sene LGS sınavına hazırlanıyorum. Bu zamana kadar temelim sağlam. Tatilde 8. sınıf konularını biraz tekrar ettim ve evde sınavdaymış gibi sınavı çözdüm ve 390 puan aldım. Bana önerebileceğiniz şeyler varsa önerebilir misiniz? Kaynak önerisi de yapabilirsiniz. Teşekkürler.

Merhaba. Ben bu sene LGS sınavına hazırlanıyorum. Bu zamana kadar temelim sağlam. Tatilde 8. sınıf konularını biraz tekrar ettim ve evde sınavdaymış gibi sınavı çözdüm ve 390 puan aldım. Bana önerebileceğiniz şeyler varsa önerebilir misiniz? Kaynak önerisi de yapabilirsiniz. Teşekkürler.
Zor mu istiyorsunuz kolay mı?

Kolay istiyorsanız protest bilfen, Berkay aşamalı. Zor istiyorsanız mozaik ve sinan Kuzucu'yu tavsiye ederim sinan Kuzucu'nun altını çizme sebebim LGS'ye benzer sorular çıkartıyorlar güzel bir yayın tavsiye ederim.

Kader arkadaşıyız bu arada:D

Zor mu istiyorsunuz kolay mı?

Kolay istiyorsanız protest bilfen, Berkay aşamalı. Zor istiyorsanız mozaik ve sinan Kuzucu'yu tavsiye ederim sinan Kuzucu'nun altını çizme sebebim LGS'ye benzer sorular çıkartıyorlar güzel bir yayın tavsiye ederim.

Kader arkadaşıyız bu arada:D
Her aşamadan önerebilirsiniz. Sinan Kuzucu'nun Fen bilimlerini kullanıyorum matematiği de iyi midir.
Bu arada hedef neresi?

Bende geçen sene girdim. Kullandığım kaynaklar içinde en iyileri Okyanus ve Fenomen yayınlarıydı. Öneririm.

Paragraf: Okyanus Yayınları.
Matematik: Nartest Yayınları olabilir. Fenomen Yayınları güzel.
Fen: Günay Yayınları Bumerang iyi.
İngilizce: Ankara Yayınları.
İnkılap: Bilfen, Hız veya Okyanus.
Bunlar kullandığım ve önerdiğim kitaplar. Bende bu sene sınava gireceğim. Başarılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı