LGS 2022 sonucum nasıldır?

urthulein

Centipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul/Beykoz
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam efendim ben LGS 2022 kurbanlarından biriyim.
Türkçe'den 17 doğru 2 yanlış 1 boşum,
Matematik'ten 17 doğru 3 yanlışım var.
Gerisi tamamen doğru.
LGS 2021'e göre puanımı hesaplayınca yaklaşık 465 ve 0,56 çıkıyor. Ancak internette insanların “480 altı alan çalışmamıştır aşırı kolaydı” gibi yorumları beni üzdükçe üzüyor…Çünkü sene boyu denemelerde 500 gibi yüksek sonuçlar alıp her türlü soru tipi görecek ve konu eksiğimkalmayacak şekilde çalışınca bu, hakkımın yendiğini hissettiriyor…
Sizce sonucum ve yüzdelik dilimim nasıl olur? Sizin 2022 LGS hakkında düşünceleriniz nelerdir?
Teşekkürler…

Son düzenleyen: Moderatör:
Sonucun iyi dostum. İnternete bakarsan binlerce full vardır. Ben de girdim sözelim iyi değildi zaten ama gerçekten zorlayıcı sorular vardı. Sayısalda da zor sorular vardı ama azdı.

Ben 465 alsam kurban keserim.

Gerisi tamamen doğru.
LGS 2021'e göre puanımı hesaplayınca yaklaşık 465 ve 0,56 çıkıyor. Ancak internette insanların “480 altı alan çalışmamıştır aşırı kolaydı” gibi yorumları beni üzdükçe üzüyor…çünkü sene boyu denemelerde 500 gibi yüksek sonuçlar alıp her türlü soru tipi görecek ve konu eksiğimkalmayacak şekilde çalışınca bu, hakkımın yendiğini hissettiriyor…
Sizce sonucum ve yüzdelik dilimim nasıl olur? Sizin 2022 LGS hakkında düşünceleriniz nelerdir?
Teşekkürler…

Kardeşim ben ilk LGS 2018e girmiştim ve sınavın zor olmasının yanında ilk defa böyle sorularla karşılaşmıştık sene ortasında sistem değişimi nedeniyle ama çok şükür yüzde 2'ye girdim. Şimdiye dek 2 kişiye LGS sonucunu sordum ve kolay deyip senin netlerine yakın netler hatta üst netler söylediler. Bneim tahminimce yüzde 5.5 civarlarına girersin. Ama yine de belli olmaz. Sonucun açıklanınca yazarsın tekrar buraya.

Kardeşim ben ilk LGS 2018e girmiştim ve sınavın zor olmasının yanında ilk defa böyle sorularla karşılaşmıştık sene ortasında sistem değişimi nedeniyle ama çok şükür yüzde 2'ye girdim. Şimdiye dek 2 kişiye LGS sonucunu sordum ve kolay deyip senin netlerine yakın netler hatta üst netler söylediler. Bneim tahminimce yüzde 5.5 civarlarına girersin. Ama yine de belli olmaz. Sonucun açıklanınca yazarsın tekrar buraya.
Hocam 2019’da bile %2 çıkıyor o kadar düşük olmasının imkanı yok ancak yorumunuz için teşekkür ederim.

Gerisi tamamen doğru.
LGS 2021'e göre puanımı hesaplayınca yaklaşık 465 ve 0,56 çıkıyor. Ancak internette insanların “480 altı alan çalışmamıştır aşırı kolaydı” gibi yorumları beni üzdükçe üzüyor…Çünkü sene boyu denemelerde 500 gibi yüksek sonuçlar alıp her türlü soru tipi görecek ve konu eksiğimkalmayacak şekilde çalışınca bu, hakkımın yendiğini hissettiriyor…
Teşekkürler…
Kardeşim Sen o tipleri takma kafana görsen bile umursama elinden geleni yaptıysan sıkıntı yoktur.

Gerisi tamamen doğru.
Teşekkürler…
bende aynıyım puanım 464 den biraz fazla çıkıyor

Hocam geçen sene LGS'ye girdim ama bu sene biraz daha kolay diyorlar 2021'e göre, sonucunuz gayet iyi geçen seneye göre 0,56 çıktıysa bu sene tahmini olarak 0,85 veya 1,00 arası bir yüzdelik elde edersiniz diye düşünüyorum ama bunlar tabii ki tahmin moralinizi bozmayın ne olur neler değişir bilinmez.

Geri
Yukarı