LGS 2022 sonucum nasıldır?

Hocam geçen sene LGS'ye girdim ama bu sene biraz daha kolay diyorlar 2021'e göre, sonucunuz gayet iyi geçen seneye göre 0,56 çıktıysa bu sene tahmini olarak 0,85 veya 1,00 arası bir yüzdelik elde edersiniz diye düşünüyorum ama bunlar tabii ki tahmin moralinizi bozmayın ne olur neler değişir bilinmez.
Hocam %1,35 :(
Maalesef onca ter, emek ve 4 sene çöp.
Peki benden daha az çalışanların daha başarıli olması?
Hayat böyle işte. Adaletsiz...

Hocam %1, 35 :(
Maalesef onca ter, emek ve 4 sene çöp.
Peki benden daha az çalışanların daha başarıli olması?
Hayat böyle işte. Adaletsiz...

Adınıza üzüldüm hocam gerçekten haklısınız. Ama inanın geçen sene en sıkı çalışan arkadaşlarım bile 1 2 ay sonra LGS'yi unutup lise hayatlarına devam ettiler. Siz de büyük ihtimalle böyle olacaksınız. Moralinizi bozmayın yani. Allah çalışanın emeğinin ödülünü elbet bir yerde verir (üniversite sınavı, iş mülakatı vs.) Yüzdeliğiniz sizin için iyi olmayabilir ama gerçekten çok iyi bir yüzdelik yapmışsınız. Şimdi şu sınavı kafadan sil ve 3 ayını dolu dolu yaşa. Çünkü lise daha zor. Bu yaz dibine kadar eğlenin. (Dipnot: Liseye geçince rahatlarsın, şimdi rahatladın işte diyenlere inanma. Asıl mücadele yeni başladı. :) )

Adınıza üzüldüm hocam gerçekten haklısınız. Ama inanın geçen sene en sıkı çalışan arkadaşlarım bile 1 2 ay sonra LGS'yi unutup lise hayatlarına devam ettiler. Siz de büyük ihtimalle böyle olacaksınız. Moralinizi bozmayın yani. Allah çalışanın emeğinin ödülünü elbet bir yerde verir (üniversite sınavı, iş mülakatı vs.) Yüzdeliğiniz sizin için iyi olmayabilir ama gerçekten çok iyi bir yüzdelik yapmışsınız. Şimdi şu sınavı kafadan sil ve 3 ayını dolu dolu yaşa. Çünkü lise daha zor. Bu yaz dibine kadar eğlenin. (dipnot: Liseye geçince rahatlarsın, şimdi rahatladın işte diyenlere inanma. Asıl mücadele yeni başladı. :) )
Aynısını 2023'te bende yaşayacağım.

458 %2, 02 hayal ettiğim gibi gelmedi, istediğim lise 1,89 ile kapatmış geçen sene. Bakalım bu sene ek tercih zart zurt uğraşacağız sizce gelir mi?

458 %2, 02 hayal ettiğim gibi gelmedi, istediğim lise 1,89 ile kapatmış geçen sene. Bakalım bu sene ek tercih zart zurt uğraşacağız sizce gelir mi?
Hocam ben daha önce de söylediğim gibi %1,35lik dilime girdim geçen sene %1,30 ile alan okula girip giremeyeceğimden emin değilim dediğiniz gibi yedek ek tercih zart zurt uğraşacağız mecbur. (muhtemelen)
Ancak tabii bu sene çok garip bir sene okul puanları oynayabilir. Teknik olarak gs lisesinin bile 200 puana düşme ihtimali olan bir sistemde tercih sonuçları açıklanana kadar hiç bir şeyi kesin olarak bilemeyiz

İnan çalışmayıpta başarılı olan kimse yok.
Çalıştıkta çokmu başarılı olduk usta;)

Hocam ben daha önce de söylediğim gibi %1,35lik dilime girdim geçen sene %1,30 ile alan okula girip giremeyeceğimden emin değilim dediğiniz gibi yedek ek tercih zart zurt uğraşacağız mecbur. (muhtemelen)
Ancak tabii bu sene çok garip bir sene okul puanları oynayabilir. Teknik olarak gs lisesinin bile 200 puana düşme ihtimali olan bir sistemde tercih sonuçları açıklanana kadar hiç bir şeyi kesin olarak bilemeyiz
İçini ferah tut bence gelir seninki. Ek tercihlerle genelde minimum 0.10 küsur oynuyor, bende 9 u atlatıp nakil yapmayı düşünüyorum, öyle gelme ihtimali yüksek gibi geldi bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı