LGS 2022 sonucum nasıldır?

Çalıştıkta çokmu başarılı olduk usta;)

İçini ferah tut bence gelir seninki. Ek tercihlerle genelde minimum 0.10 küsur oynuyor, bende 9 u atlatıp nakil yapmayı düşünüyorum, öyle gelme ihtimali yüksek gibi geldi bakalım.
İnşallah gelir ancak bu sene hazırlık sınıfı açmış uzun zamandır yükselişte olan bir fen lisesi. Umarım ki gelir. Gerçekten çok değişik bir sene…

İnşallah gelir ancak bu sene hazırlık sınıfı açmış uzun zamandır yükselişte olan bir fen lisesi. Umarım ki gelir. Gerçekten çok değişik bir sene…
Sonuçlar açıklandı hocam bakın yüzdelik diliminize. (Bakmışınız)
Yaptığınız dilim hiç kötü bir dilim değil kesinlikle üzülmeyin hocam. ilk 12 13k gibi düşünebilirsiniz sıralamanızı gayet iyi.

Nakil dönemlerinde inşallah gelebilir.
Teşekkür ederim hocam, bu sene girdiyseniz inşallah sizinde gönlünüze göre bir lise nasip olur.

Evet maalesef hiçbirşey belli değil bu sene.

Selam efendim ben LGS 2022 kurbanlarından biriyim.
Türkçe'den 17 doğru 2 yanlış 1 boşum,
Matematik'ten 17 doğru 3 yanlışım var.
Gerisi tamamen doğru.
LGS 2021'e göre puanımı hesaplayınca yaklaşık 465 ve 0,56 çıkıyor. Ancak internette insanların “480 altı alan çalışmamıştır aşırı kolaydı” gibi yorumları beni üzdükçe üzüyor…çünkü sene boyu denemelerde 500 gibi yüksek sonuçlar alıp her türlü soru tipi görecek ve konu eksiğimkalmayacak şekilde çalışınca bu, hakkımın yendiğini hissettiriyor…
Sizce sonucum ve yüzdelik dilimim nasıl olur? Sizin 2022 LGS hakkında düşünceleriniz nelerdir?
Teşekkürler…

480 altı çalışmamıştır lafı beni güldürdü inanmayın hocam böyle sözlere.

Hocam %1, 35 :(
Maalesef onca ter, emek ve 4 sene çöp.
Peki benden daha az çalışanların daha başarıli olması?
Hayat böyle işte. Adaletsiz...

Senden az çalıştığını söyleyenin senden az çalıştığını bilemezsin çok arkadaşım oldu öyle yalan söyleyen.

Geri
Yukarı