LGS 2023 zor mu olacak?

Merhaba MEB LGS sınavının zorluğu ile ilgili açıklama yapmaz ancak öğrenciler LGS sınavına girdikten sonra zorluğu hakkında paylaşım yapabilir. Dolayısıyla "LGS zor mu olacak?" diye bir soru sorulamaz.

Bulunduğum ilde puanlar bayağı bir artmış 2023'te zor mu olacak diye kendimi düşünmekten alamıyorum bir fikriniz var mı?

Bu sene kolaydı. Puanların artması normal. Genelde bir sene kolay bir sene zor muhabbeti var. Tabii ne kadar doğru bilemem. Siz gene sıkı çalışın.

Bu sene çok sıkıntı geçti Türkçe çok zordu seneyede öyle olacak gibime geliyor çünkü şu anki MEB bakanı Türkçeye ağırlık verilmesini istiyor bol bol paragraf mantık muhakeme çöz.

Aslında MEB şaşırttı. Genelde insanlar sayısala ağırlık verir. Türkçe cidden zordu. Ters köşe olan çoktur.

Bu sene kolaydı. Puanların artması normal. Genelde bir sene kolay bir sene zor muhabbeti var. Tabii ne kadar doğru bilemem. Siz gene sıkı çalışın.
bu sene zordu ya hocam türkçe çok sıkıntıydı ben hep matematik ağırlıklı çalışmıştım 2021 de matematik zor olduğu için ki çoğu kişi öyle yapmış

Aslında MEB şaşırttı. Genelde insanlar sayısala ağırlık verir. Türkçe cidden zordu. Ters köşe olan çoktur.

Şu an internetteki puanlar seneye değişiklik gösterebilir mi? Sınavın zorluğuna göre.

Geri
Yukarı