LGS 2024 netleri iyi mi?

OlimurL

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core İ7-5500U
GeForce GT 840M 4GB
16 GB DDR3 1600mhz RAM
Arkadaşlar LGS'ye 10 gün falan kaldı.
Kardeşimin netleri şu şekilde.
Türkçe-18-20 net.
İnkılap-10 net.
Din kültürü-10
İngilizce-10
Matematik-10-14net
Fen bilimleri-17-19 net.
Bu netler iyi mi ve ben kardeşim için, abisi olarak ne yapabilirim?

Türkçe-18-20 net.
İnkılap-10 net.
Din kültürü-10
İngilizce-10
Matematik-10-14net
Fen bilimleri-17-19 net.
Bu saatten sonra ne yapılabilir bilmiyorum ancak bi 3-4 gün matematiğe iyice asılın. Yanlış yaptığınız sorulara odaklanın. Son 2-3 gün sadece dışarıda gezin, telefon tablet bilgisayar televizyona bakmayın.

Türkçe-18-20 net.
İnkılap-10 net.
Din kültürü-10
İngilizce-10
Matematik-10-14net
Fen bilimleri-17-19 net.
Her neti süper, sadece matematiği iyileştirilmeli. Ama matematiği iyileştirirken diğer dersler bırakılmamalı.

Matematik orta diğerleri iyi, bu saatten sonra net arttırmak için çalışma değil var olan netini koruma sınav anında sakin kalma vs bu tür şeylere çalışsın.
Hocam tamam da yine de matematikten 10 net gidiyor salalım olmuyor demek saçma değil mi? Ayrıca bu kadar soru yapan ve net çıkaran birinin zaman yönetimi konusunda pek sıkıntı çekeceğini düşünmüyorum.

Hocam tamam da yine de matematikten 10 net gidiyor salalım olmuyor demek saçma değil mi?
1 hafta kaldı, bu saate kadar ya çalışacak ya da bu saatten sonra çalışmayacak. Faydası olmaz.
Ayrıca bu kadar soru yapan ve net çıkaran birinin zaman yönetimi konusunda pek sıkıntı çekeceğini düşünmüyorum.
O belli olmuyor ne olur ne olmaz son denemelerini çözsün uzun aralıklar ile, sonra da 1-2 gün kala salsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı