LGS 97 günde düzgün lise kazanılır mı?

Dediğim gibi film ve diziler yardımcı olurlar. İngilizce sadece şimdi değil ileride de zorunluluk olacak. İş hayatında artık bir standart. Sizin ingilizcenin yanına Almanca, İspanyolca vesaire koymanız gerekecek ileride.

Ben fen matematik zorlanıyorum fenden şu an eğim konusunu tekrar ediyorum eksiklerim var.

Eğim konusu aslında yapabileceğin bir konu 1saat içinde halledersin.

Bu arada bazı yayınevleri inanılmaz zor denemeler yapıyorlar. Mesela Özdebir inanılmaz zor geldi bana. Matematiğinde 3 net filan yapmıştım. LGS bu sınavların yanında çocuk oyuncağı kalıyor bazen. Ondan dolayı inanılmaz zor denemeler yapıp psikolojik olarak kendinizi düşürmeyin.

Bu arada bazı yayınevleri inanılmaz zor denemeler yapıyorlar. Mesela Özdebir inanılmaz zor geldi bana. Matematiğinde 3 net filan yapmıştım. LGS bu sınavların yanında çocuk oyuncağı kalıyor bazen. Ondan dolayı inanılmaz zor denemeler yapıp psikolojik olarak kendinizi düşürmeyin.

Bizim okul 2. döneme girdik daha 1 deneme yapmadılar daha fazla yapacağız diyorlardı oysaki

Ben Özdebir de 380 almıştım türkçesi zor geldi bana bir de fende 3 tane soru.

Evet yani deneme falan çözceksen. İlk git kolay bir deneme al zor alma. Yani oynlardaki gibi 1 seviye kılıçla 10 seviye boss kesme ilk önce yapabildiğin seviyede sonra zora doğru.(oyun demişken ders yaparkende oyun düşünme kafan dağılır)

Yeni konular

Geri
Yukarı