LGS barajını geçebilir miyim?

Hırçıncan

Centipat
Bildiğiniz gibi uzaktan eğitim var neredeyse 1 yıldır ama ben hiç katılamıyorum 2 3 saniyede bir takılıyor internet yüzünden. Hiçbir internet firmasının da burada altyapsı yok. Superbox'ta çok pahalı meslek lisesi 200 puan yaklaşık tam hatırlamıyorum eskiden de derslerim kötüydü. 1 Mart'ta okullar açılacak deniyor ama bence gene ertelenir nisan Mayıs gibi okullar açılırsa 200 puan alabilir miyim?
Matamatik dışında tüm notlarım +45.

Hocam aynı sınıftayız, kendine 4 tane paragraf kitabı al ve matematik temel düzey kitaplar al. Türkçe din sosyal bunları konu anlatımı kitaplarında öğren. Eğer biraz da yeni nesil çözersen değil 200, 400'ü bile geçebilirsin. Hiç bir kimsenin beyni kimseninkinden üstün değildir. Bunların hepsini dönem sonuna kadar bitirmeye çalış. Anlamadıklarını anlamaya çalış. Çok kitap oku.

Alırsın, çalışırsan evet. Eğer ciddi çalışacaksan kendine "geçebilir miyim?" sorusunu değil de, geçtiğini hayal etmek ve geçmek olmalı.

Hocam biz de geçen Lgs için evde çalıştık.
İllaki uzaktan eğitim almanız gerekmez kendi kitaplarınızdan da çalışabilirsiniz ve soru çözerek ben bizzat öyle yaptım.
Ders çalışak ortam yokki salonda yatıyorum bütün gün gürültü var.
Bir odada 3 kişi kalıyoruz yataklar sığmadı bende mecburen salonda yatıyorum.

Ben geçen sene 8. sınıf öğrencisiydim, şimdi 391 puanlık bir lisedeyim. Çalışmaya son 3-4 ay başladım diyebilirim. Önceki zamanlarda sadece dersi dinlerdim, pek test çözmezdim. İsteyen yapar.

Ders çalışak ortam yok ki salonda yatıyorum bütün gün gürültü var.
Bir odada 3 kişi kalıyoruz yataklar sığmadı bende mecburen salonda yatıyorum.

Allah yardımcınız olsun çok zor bir durum. Bence bir şekilde çalışmaya başlayın kendini o ortam ile sınırlandırmayın. Eğitimde eşitsizlik buna deniyor.

Geri
Yukarı