LGS çalışmadan kazanılır mı?

Paragraf soruları çözerek son aylara doğru, biraz da matematiği kasarak 350 almıştım, nerede yaşadığınıza bağlı bu. 350 kötü bir puan gibi gözüküyor ama buradaki fen lisesi 370 ile alıyordu.

Lisede çok çalışıp üniversiteye hazırlanırım diyorsun yani bu sınavdan önce öğrenmen gereken şeyleri öğrenmezsen lisede öğrenmek zorunda kalacaksın. Sonuç olarak yaptığın tek şey erteleme olacak ve hatta daha lisenin başına bu bilgilere muhtaç olacağın için keşke önceden çalışsaydım diyeceksin.

Öncelikle herkese merhaba. Ben ortalama 63 gün sonra LGS'ye gireceğim ama hiç çalışmadım. Sizce soruları sallasam olur mu? Benim aklımdaki fikir lisede çok çalışacağım iyi bir üniversite için.
ben geçen yıl son dört ay günde 3 saat çalışıp ortalama 100 soru çözmeme rağmen 448 aldım. MATEMATİK çalışmassan benim gibi yetiştiremeyip çuvallarsın. Mesela ben türkçe'den bir yanlış yaptım ama matematikten 3 yanlış 4 boş yaptım. En çok çalıştığım dersin matematik olmasına rağmen böyle oldu bu. Yeni nesil sorular şakaya gelmez. AMA SON AYLAR ÇOK ÖNEMLİ! Son aylarda çalışmasam ben de en fazla 300 alırdım. Bu yüzden sallamayı aklından bile geçirmeden çalışmalısın. Sadece çalış. 🙂

Paragraf soruları çözerek son aylara doğru, biraz da matematiği kasarak 350 almıştım, nerede yaşadığınıza bağlı bu. 350 kötü bir puan gibi gözüküyor ama buradaki fen lisesi 370 ile alıyordu.
370 İyi bir puan değil ama Fen lisesi iyi kıyak geçmiş ben 497 almıştım.

Ben akhisar da yaşıyorum küçük bir yer burada çok puan istiyiceklerini sanmam yarın başlıyorum çalışmaya zaten test falan alacağım bir sürü.

Öncelikle herkese merhaba. Ben ortalama 63 gün sonra LGS'ye gireceğim ama hiç çalışmadım. Sizce soruları sallasam olur mu? Benim aklımdaki fikir lisede çok çalışacağım iyi bir üniversite için.
Fen lisesini kazanırsın ama Matematik kötüyse karışmam :D adamın sordugu soruya bak

Yeni konular

Geri
Yukarı