2 ayda LGS kazanılır mı?

Aequitas233

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Biliyorsunuz ki LGS 2 ay var ve benim puan denemelerde 280.ben bunu 450 yapmak istiyorum. Netler şöyle:
Matematik 0 0 yapamıyorum
Fen 13 8 konu eksiğim var düzeltirim
Türkçe 13 7 paragraf çözerek düzeltirim
Din 9 1 fullerim.
Inkilap 8 2 fullerim.
İngilizce 6 4 kelime ezberleyerek fullerim.
Biliyorsunuz çoğumuzun zorlandığı ders matematik. Bende yapamıyorum ve ne yapmamı önerirsiniz? Bir de arkadaşlar ben telefon PC bakmadan duramam. Aynı anda ders yapmak hem film izlemek hem de oyun oynamak istiyorum. Yani anlayacağınız aynı anda çok şey yapmak istiyorum. Tavsiyeniz neler beklerim.

Merhaba arkadaşlar. Biliyorsunuz ki LGS 2 ay var ve benim puan denemelerde 280.ben bunu 450 yapmak istiyorum. Netler şöyle:
Matematik 0 0 yapamıyorum.
Fen 13 8 konu eksiğim var düzeltirim.
Türkçe 13 7 paragraf çözerek düzeltirim.
Din 9 1 fullerim.
Inkilap 8 2 fullerim.
İngilizce 6 4 kelime ezberleyerek fullerim.
Biliyorsunuz çoğumuzun zorlandığı ders matematik. Bende yapamıyorum ve ne yapmamı önerirsiniz? Bir de arkadaşlar ben telefon PC bakmadan duramam. Aynı anda ders yapmak hem film izlemek hem de oyun oynamak istiyorum. Yani anlayacağınız aynı anda çok şey yapmak istiyorum. Tavsiyeniz neler beklerim.

Mantıklı çalısma ile olur gunde 4 saat bilgisayar oynamakla olmaz.

Bana pek mümkün gelmedi. Matematiği sıfır yapan birinin o puanlara ulaşması imkansız gibi bir şey. 0 net de nasıl oluyor anlamadım 4 işlem bile yapamıyor musunuz?

Bana pek mümkün gelmedi. Matematiği sıfır yapan birinin o puanlara ulaşması imkansız gibi bir şey. 0 net de nasıl oluyor anlamadım 4 işlem bile yapamıyor musunuz?

Öyle değil yapıyorum konuyu anladım kazanım testleri çözüyorum ama yeni nesil yapamıyorum anlayamıyorum ama 0 0 dedim de bazen 6 olduğu oluyor

Kimse 2 ayda 280 puanda 450'ye cikamaz, kimse 6 ay calismayla universite sinavinda sayisalda ilk 50K yapamaz, kimse 1 yillik calismayla tip kazanamaz, kimse 3-4 ay calismayla yazilimci olamaz. Basari tesaduf degildir. Sureklilik ve disiplin ister. Uzun yillar yatip son anda bir sey olmasini beklemek hayalcilikten ote bir sey degil maalesef. Emeksiz yemek olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı