LGS çalışmalarınız nasıl gidiyor?

Merhaba arkadaşlar, canım sıkıldı ders aralarında muhabbet edebilmek için sohbet konusu açmak istedim. Şu an sizde durumlar nasıl matematiği halledebiliyor musunuz? Veya nasıl hallettiniz, benim matematik yeni nesil tam oturmadı, oturtmam için neler önerirsiniz?
Matematiği halledemedim herşey mükemmel ama matematiğe gelince😐

Bir şey soracağım sizin okullarınızda seviye sınıfı uygulanıyor mu?
Bence sınav yılı uygulanması gerekiyor. Benimle aynı sınıfta okuyan, 250 alan umursamaz; insan görünümlü Afrika şempanzeleri yüzünden sinirim bozuluyor.

Maalesef bizde de yok. Zaten olsa bile maksimum 15 kişinin seviyesi yüksektir. Devlet zeki olan çocuklara ayrıcalık gösteremeyeceği için yapamıyorlar. Bence öyle.

Bu arada karekök denemesinden 405 almışım yani dünkü denemeden. Fen gereksiz yanlış geldi yoksa 420 falan bekliyordum. Ve bu denemede ilde 11'inci olmuşum. Ne kadar iyi tartışılır, Yalova gibi bir şehirde kötü bir derece.

Hocam bizde ayrılıyor. Ben iyi taraftayım neyse ki.
Maalesef bizde de yok. Zaten olsa bile maksimum 15 kişinin seviyesi yüksektir. Devlet zeki olan çocuklara ayrıcalık gösteremeyeceği için yapamıyorlar. Bence öyle.

Bu arada karekök denemesinden 405 almışım yani dünkü denemeden. Fen gereksiz yanlış geldi yoksa 420 falan bekliyordum. Ve bu denemede ilde 11'inci olmuşum. Ne kadar iyi tartışılır, Yalova gibi bir şehirde kötü bir derece.
Kesinlikle olması lazım. Kişinin insanlığı bile belli ediyor ne b.. olduğunu.
Yarın bizde deneme olacağız. Umarım iyi gelir.

Denemenin kodu neydi acaba?

Hocam genel sıralamada yüzdelik dilim ne kadar?

Geri
Yukarı