LGS deneme ortalaması iyi mi?

Senin bu yazım yanlışlarıyla sözelde 2 yanlış yapman çok zor sınavda... Bence sende başka bir konu açıp yardım iste, mental yönden ihtiyacın var.;)

Arkadaş zaten son denemesini yazmış benim netleri yılın başında yerlerdeydi bolca çalıştım dün deneme oldum Türkçe 19 doğru fen 18 matematik 12 benim yazdığım yılın başından beri eminim o arkadaşında yılın başında netleri o civardadır.

Olduğun denemelere göre değişir. Kazanım denemeleri mi yoksa zorlayıcı denemeler mi?

Zorlayıcı

Sözeli 2 yanlış, sayısalı 4 yanlış yapmışım. Nasıl çok fark yok?

Türkçe 18.
İnklap 10.
Din 9
İng 10.
Fen 16.
Mat 10.

Türkçe 20/20
İnklap 10/10
İngilizce 10/10
Din 8/10
Fen 18/10
Matematik 14/20

Çok fark yok gördüğünüz gibi sadece birazcık öndesiniz.
Matematiği yapsanız aslında iyi bir sonuç.
Mümkünse Fen'i fullemeye bakın o kadar zor bir ders değil.
İkinize de söylüyorum.

Arkadaş zaten son denemesini yazmış benim netleri yılın başında yerlerdeydi bolca çalıştım dün deneme oldum Türkçe 19 doğru fen 18 matematik 12 benim yazdığım yılın başından beri eminim o arkadaşında yılın başında netleri o civardadır.

Zorlayıcı
Yayın ismi verebilirseniz sonucunuz hakkında daha detaylı bir değerlendirme yapabilirim.

Zorlayıcı
Olduğunuz denemeleri söyler misiniz? Yayınevi olarak.

Senin bu yazım yanlışlarıyla sözelde 2 yanlış yapman çok zor sınavda... Bence sende başka bir konu açıp yardım iste, mental yönden ihtiyacın var.;)
Bu yazım yanlışarı dediğiniz de razı yerine "rağzı" yazmam.

1651170698869.png

Geri
Yukarı