LGS deneme sonucumu yorumlar mısınız?

lozanwalsh

Centipat
Az önce LGS tarzı bir deneme çözdüm. Sonuçlarım aşağıdaki gibi. Sizce yanlışlarımı nasıl düzeltebilirim? (denemeyi evde kendim çözdüm. Doğru yanlışları ise internetteki bir puan hesaplama sitesine yazdım.)

1619958410128.png

1619958382113.png

Fen dersini nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşimde bu sene girecek 2 ayınız kaldı şurda bol bol çalışın. Benim gibi pişman olmayın. Lise gerçekten her şey değil fakat çoğu şey. Yapacağın şey konu eksiklerin varsa tamamlamak konu anlatımlarında vakit kaybetmeden mümkün olduğunca bol bol test + deneme çözmen. Yanlışlarına mutlaka bakmalısın. Bakarken de konu eksiğin olduğu için mi dikkatsizliktenmi yanlış yaptığını anla ve filtrele.

Kardeşimde bu sene girecek 2 ayınız kaldı şurada bol bol çalışın. Benim gibi pişman olmayın. Lise gerçekten her şey değil fakat çoğu şey. Yapacağın şey konu eksiklerin varsa tamamlamak konu anlatımlarında vakit kaybetmeden mümkün olduğunca bol bol test + deneme çözmen. Yanlışlarına mutlaka bakmalısın. Bakarken de konu eksiğin olduğu için mi dikkatsizliktenmi yanlış yaptığını anla ve filtrele.

34 gün kaldı, 2 ay değil.

Deli gibi çalışıyorum. Matematik geçen dönem kötüydü ama bu dönem düzelttim lakin fen geçen dönem iyiydi bu dönem geriledi. Nasıl dengeyi sağlarız bu işte?

deli gibi çalışıyorum. Matematik geçen dönem kötüydü ama bu dönem düzelttim lakin fen geçen dönem iyiydi bu dönem geriledi. Nasıl dengeyi sağlarız bu işte?

Fende benim bildiğim yapacağın şey düzenli bir şekilde ezber ve bol bol soru tabii müfredat değişmediyse. Rehberlik hocana sorabilirsin. Nasıl çalışacağını bilmek en önemli kısım. İnan nasıl çalışılmalı bende bilmiyorum. :)

Sende mi sınava giriceksin :D

Geri
Yukarı