LGS hakkında konuşalım

İlk olanı süper ikincisi iğrenç şeylerden sadece biri :D
İlk sınavla %5 e girdiğiim sınav.
LGS kolaylaştıktan sonra tepkim.
45C3F5A8-7E23-44D4-8208-238E89CB5AF8.jpeg

Bu kafayla hiçbir yeri kazanamazsın yalnız, 405 almış daha az çalışsaymışım diyor. 😂 😂 😂

Bende keşke daha az çalışsaymışım. O son 1 ay hobilerime daha fazla ağırlık verebilirdim mesela, pişmanım. Çalışmasaydımda o dilime girebileceğimi düşünüyorum açıkçası, güzel bir sosyal bilimler lisesi kazandım.

Banada öyle oldu, feni falan fulledim fakat matematikten sadece 3 doğru yaptım diye hatırlıyorum.
Benim 5 yanlış 4 boştu sanırsam. Önce feni yaptığımdan fen bir nebze daha iyi geçti, ama düşünemedim matematiğin böyle olacağını

Efendim? Bir yeri kazanamazsın derken? Ben o yolları çoktan geçtim zaten. LGS ile karakter tespiti yapıyorsan muhtemelen hala o civarlarda geziyorsun. Bu arada yaşını öğrenebilir miyim?
15,5 yaşındayım. LGS'ye gereksiz bir sınav demek için kötü bir sınav geçirmiş olman lazım. 405 almışsın ki iyi bir puan sayılmaz, ortalama. Tabii ki asıl iş YKS ve tabii ki her şey kendinde bitiyor. Buna yanlış diyen yok zaten, ama lisenin üniversite sınavı başarasında çok büyük bir öneme sahip olduğu tartışılmaz bir gerçektir.

Geri
Yukarı