LGS için çok stres yapıyorum

gravees

Centipat
Daha fazla  
LGS'de pek bir hedefim yok ama çok stres yapıyorum. İyi bir liseye gidemeyeceğin zaten ailevi sebeplerden dolayı. Ne yapabilirim?

Ailevi sebeplerden dolayı iyi bir liseye gidemeyeceğim ne demek? Ders çalışmanıza izin vermiyorlar mı?

Yok hocam. Ben kasabada yaşıyorum 30k nufüslu. İyi bir lisede şehirde var. Aileminde servise verebilecekleri paraları yok.

Gidebileceğinin en iyisine gitmeye çalış. ❤️
Olsa da keşke gidebilsem.

Ailevi sebeplerden dolayı iyi bir liseye gidemeyeceğim ne demek? Ders çalışmanıza izin vermiyorlar mı?

Zaten başarız olacağım diyorsunuz neyin stresini yaşıosunuz :D

Bilmiyorum hocam.

LGS'de pek bir hedefim yok ama çok stres yapıyorum. İyi bir liseye gidemeyeceğin zaten ailevi sebeplerden dolayı. Ne yapabilirim?

Ben 2022 LGS'sine girdim. Sana tek tavsiyem şudur ki LGS'yi deneme gibi çöz. Hiç stres yapma. Ben asla yüksek yapacağımı düşünmüyordum. Bir girdim sınava etrafımdakileri hiç takmadım. Deneme çözüyormuş gibi tak tak. Sonra çıktım sonuçlara kadar "Optikte hata mı yaptım acaba?" diye düşünmeye başladığım için çok stres oldum sonra bir geldi sonuç evdekilerin beni kıyasladığı kişilere çok büyük farklar atmışım. Dedim "Omen tanrım" :D. Yani LGS asla stres yapılacak bir sınav değil. Tabii ki sınavdan 1-2 gün önce çok stres olursun ama LGS sabahı o bütün stresi atman lazım. (Çok konuştum kusuruma bakmayın :/ )

Yeni konular

Geri
Yukarı