LGS için ne yapmalıyım?

demokamotar

Hectopat
Makaleler
2
Genelde 450 puan falan alıyorum. Matematik fen genelde 1 yanlış falan ama türkçeden bazen 3-4 yanlış çıkıyor din ve inkilap da aynı şekilde bazen 3-4 ama bazen full. Bir de sürem çok artıyor ne yapmam lazım? Sınavı yeniden çözüyorum ama genelde hiç bir şıkkı değiştirmiyorum. Ne yapmalıyım sizce?

Genelde 450 puan falan alıyorum. Matematik fen genelde 1 yanlış falan ama türkçeden bazen 3-4 yanlış çıkıyor din ve inkilap da aynı şekilde bazen 3-4 ama bazen full. Bir de sürem çok artıyor ne yapmam lazım? Sınavı yeniden çözüyorum ama genelde hiç bir şıkkı değiştirmiyorum. Ne yapmalıyım sizce?
Keşke ben de sizin gibi olabilsem.Matematik fen yapamıyorum ben de.Taktik verebilir misiniz?

Genelde 450 puan falan alıyorum. Matematik fen genelde 1 yanlış falan ama türkçeden bazen 3-4 yanlış çıkıyor din ve inkilap da aynı şekilde bazen 3-4 ama bazen Full. Bir de sürem çok artıyor ne yapmam lazım? Sınavı yeniden çözüyorum ama genelde hiçbir şıkkı değiştirmiyorum. Ne yapmalıyım sizce?

Yanlış yaptığınız soruların konularına bakıp üzerine gidin.

Ben hiç matematik çözmüyorum aslında. Doğuştan yetenek var. Fenide ilk 3 konudan 10-12 kaynak falan bitirdim. Öyle düzelttim yoksa benimde kötüydü.
Denemelere güvenme Gerçek sınavla alakası olmuyor.2020 ye girdim har hafta 3-4 deneme çözüyordum. Sınava girdiğimde denemeler ile alakalı olmadığını gördüm.

LGS sınavı deneme sınavlarından çok daha zor oluyor. Yanlış yaptığın soruların video çözümlerini izle ve kaynak kitapları bitir.

Geri
Yukarı