LGS sınavına çalışmaya hâlâ başlamadım ne yapmalıyım?

hukumdarbnm

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, 8. sınıfa geçtim ve 2023'te LGS sınavına gireceğim. Ama yaz tatilinde hiç çalışmadım ve şu anda çalışmaya hâlâ başlamadım. Başlamamaya devam edersem sınavda başarılı olamayacağımı biliyorum. Bu durumda ne yapmalıyım?

Merhaba, 8. sınıfa geçtim ve 2023'te LGS sınavına gireceğim. Ama yaz tatilinde hiç çalışmadım ve şu anda çalışmaya hâlâ başlamadım. Başlamamaya devam edersem sınavda başarılı olamayacağımı biliyorum. Bu durumda ne yapmalıyım?

Başla.

Şimdi başla. Daha 9 ay var. Ben 2. dönem adam akıllı çalışmaya başladım. Orta halli bir Anadolu Lisesi'ne yerleştim. (Tavsiye edilmez.) Şimdi azar azar çalışmaya başla. Zamanla çalışmanı da arttırırsın. Boş yere daha çok zamanın varken ümidini kaybetmişsin gibi duruyor.

Merhabalar, 8. sınıfa geçtim ve 2023'te LGS sınavına gireceğim. Ama yaz tatilinde hiç çalışmadım ve şu anda çalışmaya hâlâ başlamadım. Başlamamaya devam edersem sınavda başarılı olamayacağımı biliyorum. Bu durumda ne yapmalıyım?
Şuan sorduğun soru da mantık arıyorum kanka.Yanlış anlama ama çalışman için neden bizden çalış dememizi bekliyosun

Yeni konular

Geri
Yukarı