LGS nasıl geçti?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Matematiği çalışan yapardı da ben çalışmadım.

Merak ediyorum harbi. 330 civarı puan almıştım ben LGS'de. (Yüzdelik dilim %15 civarıydı)

6 soru yaptım matematikten ben, senin sonucun gayet iyi kafaya takma.

Son düzenleyen: Moderatör:
TEOG'da 430 küsür alıp %7 dilime girmiştim ve bir halt olmamıştı. Dandik bir yatılı Fen Lisesi'ne gittim beğenmeyince buradaki Anadolu'ya geldim ve çok memnunum. Umarım siz istediğiniz yere gidersiniz.

LGS 2020 nasıl geçti? Sizce kaç puan alır ve kaçlık yüzdelik dilime girersiniz? En zor dersler hangileriydi?

Sınavdan ziyade biraz da okullardaki tedbirlerden konuşalım, nasıldı sizin okullarınız? Kendinizi güvende hissettiniz mi?

Ben sadece 1 hafta çalışmama rağmen fen ve sözelin büyük bir çoğunluğunu yaptım. Ortalama bir deneme sınavından daha kolaydı ama matematik hariç. Hıyarlık etmeyip çalışsaydım şu an harika bir liseye kesin giderdim. Hadi bakalım meslek lisesi hariç bir şey gelir inşallah.

Bizde ateş ölçümü vesayre oldu, sınav aralarında maske değiştirildi ve dezenfektan sıkıldı ama sosyal mesafeye pek uyduk denilmez. O da bizim haylazlığımız.
Adına üzüldüm, umarım virüs kapmamışsındır.

Genel olarak sözele zor diyorlar kardeşimin tahmini sonuçlarını söylesem iyi ya da kötü der misiniz bilmiyorum da :p.
Türkçe 15 doğru 2 yanlış bekliyormuş.
Tarih Full müş.
Din Full müş.
İngilizce bir yanlış bekliyormuş.
Matematik 12 doğru 0 yanlış mış.
Feni Full müş
Diye hatırlıyorum yanımda değil şu an.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı