LGS nasıl geçti?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Lanet sınav. Tutar diye boş bırakmadım. Ama fende 1 yanlış kesin... Matematikte 2'sini salladım. Sözel iyi gelirse sorun olmaz sanırım.

Nitelikli bir okula gitme ihtimali var. Çünkü herkes zor olduğunu söylüyor. Ben de söylüyorum :D
Ben ilk senesinde girdim heyecanla 0 boş bilmediklerimi sallamıştım 360 puan ile %6’ya girmiştim😁 yine olsa yine aynısını yaparım gittiğim okuldan memnunum😁

LGS 2020'den çıkanlar, sınavınız nasıl geçti ?

Son düzenleyen: Moderatör:
3 yıldır ilk defa ağladım zamanı yanlış anlamışım 10 dakika erken diye :).
Ya 451 ya 456 alıyorum.

Hay böyle işi ciddi ciddi bu kadar kolay mı yapmışlar?
Benim girdiğimde okulumdan 400 alan 2 kişi vardı 2 kişi 480 aldı bu ne arkadaş.

460-480 bekliyorum. Matematik zor olmasada aldığı vakitten üzdü. Tren sorusunu ne yaptınız :D

Arkadaşlar artık liseli oluyorsunuz. Size tavsiyem şu okulunuzda ezilmeyin, kötü arkadaşlar ve alışkanlıklar edinmeyin, dersleri sakın elden bırakmayın çünkü her seneyi üniversite sınavında kullanacaksınız. Programlı çalışın. Hayatınızı yaşayın. Okuldan falan kaçmayın adam gibi dersinizi görün iyi arkadaşlarla veya düzgün bir sevgiliniz varsa teneffüslerde falan takılın ileride çok hatıranız olsun lise önemli. Meslek ve üniversite için düşünmeye yavaştan başlayın en azından sayısal sözel eşit ağırlık dil gibi alanları inceleyin, meslekler hakkında bilgi edinin bir fikriniz olsun. Kolay gelsin umarım herkes hak ettiği yere gider.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı