LGS netlerim nasıl?

Unknowise

Picopat
Daha fazla  
Türkçe 16 D 3 Y
İnkılap 9 Doğru 1 boş
Din 9 Doğru 1 yanlış
İngilizce 10 Doğru
Matematik 17 Doğru 2 yanlış
Fen 15 D 5 Y
430 gibi bir puan oluyor fakat il geneliymiş sanırım 84902 kişi içinde %8, 4 yapmışım. Açık olmalıyım ki matematikte 3 soru falan kopya çektim. Bu deneme MEB'in yayınladığı sorulardaki gibiydi. Yani kısmen kolaydı sadece matematik biraz daha kolaydı diğer dersler aynı. Matematikte 2 3 tane kazanım sorusu tarzında sorular vardı. Matematiğe yoğunlaşıyorum bu aralar. Fen'im kötü geldi öncekinde 18'e 2 geldi şimdi hata yaptım okuma kaynaklı 2-3 tanesi öyle. Feni halledeceğimi düşünüyorum 1-2 yanlış hedefim. Türkçede eksiğim vardı 1 soru boş bıraktım diğer sorularda okuma kaynaklı. Diğer dersleri hallederim. Sizce neye yoğunlaşmalıyım? Hedefimdeki fen lisesi %7.6 istemiş geçen sene. Şu an çok canım sıkıldı yüzdelik dilime mesela 2022 de zor oldu o zaman bu puan istediğim liseye rahatlıkla yetiyor fakat şu an yetmiyor. Türkiye geneli olmadığı için sizce bunu önemsemili miyim? Önerileriniz neler? İyi forumlar.

Türkçe 16 D 3 Y
İnkılap 9 Doğru 1 boş
Din 9 Doğru 1 yanlış
İngilizce 10 Doğru
Matematik 17 Doğru 2 yanlış
Fen 15 D 5 Y
430 gibi bir puan oluyor fakat il geneliymiş sanırım 84902 kişi içinde %8, 4 yapmışım. Açık olmalıyım ki matematikte 3 soru falan kopya çektim. Bu deneme MEB'in yayınladığı sorulardaki gibiydi. Yani kısmen kolaydı sadece matematik biraz daha kolaydı diğer dersler aynı. Matematikte 2 3 tane kazanım sorusu tarzında sorular vardı. Matematiğe yoğunlaşıyorum bu aralar. Fen'im kötü geldi öncekinde 18'e 2 geldi şimdi hata yaptım okuma kaynaklı 2-3 tanesi öyle. Feni halledeceğimi düşünüyorum 1-2 yanlış hedefim. Türkçede eksiğim vardı 1 soru boş bıraktım diğer sorularda okuma kaynaklı. Diğer dersleri hallederim. Sizce neye yoğunlaşmalıyım? Hedefimdeki fen lisesi %7.6 istemiş geçen sene. Şu an çok canım sıkıldı yüzdelik dilime mesela 2022 de zor oldu o zaman bu puan istediğim liseye rahatlıkla yetiyor fakat şu an yetmiyor. Türkiye geneli olmadığı için sizce bunu önemsemili miyim? Önerileriniz neler? İyi forumlar.
Hedefiniz nedir? 440-450 arası ise şuan gayet iyi Türkçe minimum 18 lazım gibi.

Mükemmel olan şey netlerin değil 3 ay kala bu durumda olmak mükemmel. Konu eksiğin vs. yok ise bol bol soru, paragraf çözerek LGS'ye kadar daha üst seviyeye taşıyabilirsin bunu.

%8.4 ile iyi bir yer kazanabileceğini sanmıyorum. Gerçekten iyi bir yer istiyorsan %3 civarlarına çıkman gerek.
Yaşadığım ilçedeki en iyi lise bu ve fen lisesi.

Hedefiniz nedir? 440-450 arası ise şuan gayet iyi Türkçe minimum 18 lazım gibi.
O sıralar hocam. Türkçeyi 18 e 2 falan hedefliyorum. Sadece matematikte sıkıntılarım var biraz.

Fendeki yanlışlarını ya doğruya çevir ya da boş bırak.
Feni hallederim. Fenim iyiydi bunda biraz afalladım toparlarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı