LGS netlerim nasıl?

4 yıl önce bende senin gibi netler yapıyordum genelde 1-2 net az veya fazla
Şu anda AYT de 30 TYT de 50-60 🙂
Sana söyleyeceğim şu asla kendini çok sıkma, bir zamandan sonra bunalıma giriyorsun ki bu pandemi dönemine denk gelmişti bende ona rağmen %7'ye girmiştim.
Ayrıca tavsiyem kitap oku.
Öneriniz için teşekürler.

Matematiğinizi ilerletin,zor kaynak çözme zamanınız geldiğinde NarTest'i düşünebilirsiniz.Biraz zordur ama.
Açıkçası nartestin soruları pek hoşuma gitmiyor. Denemelerine falan da girdiğimde kolay gelmişti.

Eğer aşırı zor istiyorsan buna bakabilirsin. Ama bence nartesti kücumseme en cok tutturan yayin o.

Dosya Ekleri

• indir (3).jpeg
    indir (3).jpeg
    11,5 KB · Görüntüleme: 11
Genelde netlerim şöyle çıkıyor.
Türkçe 20.
İnkılap 10.
Din 10.
İng 10.
Matematik 13-14
Fen 19-20

7. sınıfta matematiğim çok iyiydi denemelerde 20/20 yapıyordum ama 8. sınıfa geçince birden bu duruma düştü. Fakat çevremdeki herkeste böyle durum matematik de çok iyi olanlar bile 15 16 yapıyor zamanla düzeleceğini düşünüyorum.

Matematik için önerileriniz var mıdır acaba?

Şu an için gayet iyi.

Türkçe 20.
İnkılap 10.
Din 10.
İng 10.
Matematik 13-14
Fen 19-20

7. sınıfta matematiğim çok iyiydi denemelerde 20/20 yapıyordum ama 8. sınıfa geçince birden bu duruma düştü. Fakat çevremdeki herkeste böyle durum matematik de çok iyi olanlar bile 15 16 yapıyor zamanla düzeleceğini düşünüyorum.

Merhaba bu yıl 477 puan %2 küsurdeydim. Bu sene zor olacak bence. Okul seneye 413 tarzı bir puanla alır büyük ihtimalle. Benim size tavsiyelerim şöyle.
  • Bol bol soru çözün fakat sorular 20 soru ve 30 dk süre verin ilk başta sonra gitgide 2 dk 2 dk düşürün. Etkisini göreceksiniz.
  • İlk 3 ay aşırı yüklenmeyin günlük 150 soru yeterli ilk 3 ay.
  • Sonra soru sayısını hafta hafta 50 soru arttırın yeterli.
  • Sene sonuna kadar 400 soruya yükselirsiniz zaten.
  • Denemeleri 3-4 defa tekrar çözün.
  • Ve yanlışlarını tekrar tekrar anlayana kadar çöz. Unutma karşına doğrular değil yanlışlar çıkacak.
Ayrıca. Sınıfın degerini bil lisede çok özlersin.
Şimdiden başarılar.

Eğer aşırı zor istiyorsan buna bakabilirsin. Ama bence nartesti kücumseme en cok tutturan yayin o.
Sinerji açıkçası zor gelmiyor bana, şuan en çok zorlandığım yayın Okyanus Master.

Şu an için gayet iyi.

Merhaba bu yıl 477 puan %2 küsurdeydim. Bu sene zor olacak bence. Okul seneye 413 tarzı bir puanla alır büyük ihtimalle. Benim size tavsiyelerim şöyle.
  • Bol bol soru çözün fakat sorular 20 soru ve 30 dk süre verin ilk başta sonra gitgide 2 dk 2 dk düşürün. Etkisini göreceksiniz.
  • İlk 3 ay aşırı yüklenmeyin günlük 150 soru yeterli ilk 3 ay.
  • Sonra soru sayısını hafta hafta 50 soru arttırın yeterli.
  • Sene sonuna kadar 400 soruya yükselirsiniz zaten.
  • Denemeleri 3-4 defa tekrar çözün.
  • Ve yanlışlarını tekrar tekrar anlayana kadar çöz. Unutma karşına doğrular değil yanlışlar çıkacak.
Ayrıca. Sınıfın degerini bil lisede çok özlersin.
Şimdiden başarılar.
Teşekkürler

Türkçe 20.
İnkılap 10.
Din 10.
İng 10.
Matematik 13-14
Fen 19-20

Bol bol yeni nesil soru çöz. Netlerin çok iyi genel olarak. Ancak matematik herkesin bu şekildeyse denemeler zordur emin ol LGS'de 13-14 olmaz. Daha zor kitaplar çözebilirsin matematikten, süre sıkıntın varsa süre tutarak çöz matematik testlerini.

Geri
Yukarı