LGS puanı çok düşük

Bu yıl çoğu kişinin puanları beklenenden düşük geldi. Artık yapacak bir şey yok. Eksik olduğunuz derslere bakın ve liseye geçmeden önce o eksiklikleri tamamlayın derim.

Hatırlarsanız geçen gün ikimiz bir laf dalaşına girmiştik o sebeple. 11. sınıfım.

Unutmuşum pardon. O zaman lise konusunda üzerinize alındınız. Ben düşüncemde hala sabitim üzerinize alınan sizsiniz, bana sebep açıklayacağınıza alınıp hayırdır derseniz bu bir şeyi değiştirmez. Ceza alacak bir şey yapmadım, birinin fikrine katıldım sadece senin gibi. Tartışmaya son vermezsen konuyu kilitlerler. Çocuk kelimesini de orada dalga amaçlı değil kendi çocukluğumu kastettim.

Unutmuşum pardon. O zaman lise konusunda üzerinize alındınız. Ben düşüncemde hala sabitim üzerinize alınan sizsiniz, bana sebep açıklayacağınıza alınıp hayırdır derseniz bu bir şeyi değiştirmez. Ceza alacak bir şey yapmadım, birinin fikrine katıldım sadece senin gibi. Tartışmaya son vermezsen konuyu kilitlerler. Çocuk kelimesini de orada dalga amaçlı değil kendi çocukluğumu kastettim.
Hayırdırı sana demedim hocam. Bir arkadaş şuan diyemiyorum bir şeyi yedin demiş anladınız. Ben ona dedim. Hayırdır, ceza alacaksın diye.

Zaten LGS'ye niye çalışacaksın ki? Altı üstü bir lise üniversite değil ki. Her lisede kavga var, Her lisede sigara içen tipler var yani bence LGS'ye çalışmaya gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı