LGS sayısal sorularını yapıp 7. sınıf sorularını yapamamak

yaagzrmkc

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Dün gaza gelip sayısal bölüme baktım, 2 soru çözdüm biri Matematik, biri Fen olmak üzere ve 2'si de doğru çıktı.

Bugün konu tekrarı amaçlı 1 üniteden 80 Fen sorusu çözdüm, "-" atmaktan kalem bitti. Konuları da yeni tekrar etmiştim aslında. Nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün gaza gelip sayısal bölüme baktım, 2 soru çözdüm biri Matematik, biri Fen olmak üzere ve 2'si de doğru çıktı.

Bugün konu tekrarı amaçlı 1 üniteden 80 Fen sorusu çözdüm, "-" atmaktan kalem bitti. Konuları da yeni tekrar etmiştim aslında. Nasıl düzeltebilirim?
Hocam siz şimdiden kaybetmişsiniz.

Gaza gelip baktım ne demek :D tabii bakacaksın çıkmış sorulara , üstelik öyle bir ondan bir ondan olmaz hepsini çözeceksin ki ne ile karşılaşacağını anla. 2 soru çok az. 7. sınıf çözememen de tuhaf olmuş.

Hocam bizzat işin içindeyim. Öyle 2 soruyla olacak iş değil bu. O kadar yanlışınız çıktıysa demek ki konular tam oturmamış. Hiçbir şey bilmiyormuş gibi yeniden ve herhangi bir şeyi atlamadan üniteyi baştan tekrar edin bence.

2 soru baya fazlaymış reis.
7. sınıfım şu an, bildiğim veya en azından tahmin yürüterek çözebileceğim sorulara baktım, 2 soru çıktı :/. @def2easy06
Hocam bizzat işin içindeyim. Öyle 2 soruyla olacak iş değil bu. O kadar yanlışınız çıktıysa demek ki konular tam oturmamış. Hiçbir şey bilmiyormuş gibi yeniden ve herhangi bir şeyi atlamadan üniteyi baştan tekrar edin bence.
Diğer konuları yapabiliyorum, son yaptığım 1-2 konu biraz zorladı. Çalışırken not almıştım, onları gözden geçireyim.

Geri
Yukarı