LGS sınavına 54 gün kala çalışmaya başlanırsa 380 puanlık liseye gidilebilir mi?

şevvaall

Femtopat
Daha fazla  
Şu zamana kadar erteleyip çalişmadiğim için çok pişmanım ama zamanı geri alamıyorum maalesef ve artık LGS'ye 2 ay kaldı. Gitmem gereken lise 386 puanlik ve yüzdelik dilimi %7, 60 1. dönem konularını az çok biliyorum ama onlara da tekrar lazım, 2. dönem hiç yok zaten. İyi çalışınca konuları anlayip yapabiliyorum ama iki aya hem bütün konuları yetistirip hem de sorulari nasıl çözeceğim bilmiyorum.

Kendine güvenip çalışırsan daha da fazlasını yaparsın.

Hocam yapmayın. Boşuna umutlandırmayın. Durumu benimle aynı. Bende de azıcık 1. dönem vardı 2. dönem komple saldım. Temelim yok. Bende LGS öğrencisiyim. Deneme de 20 net yapıyorum. Benim de tam 380 puanlık liseye gitmem lazımdı. Şu an başlayıp günde 12 saat çalışsam yine 70 net yapamam. Arkadaş ta büyük ihtimalle en fazla 35 net yapıyordur ve 70 net yapması imkansız gibi bir şey. Şu an başlasa anca Anadolu'ya gider o da çalışırsa.

Hocam yapmayın. Boşuna umutlandırmayın. Durumu benimle aynı. Bende de azıcık 1. dönem vardı 2. dönem komple saldım. Temelim yok. Bende LGS öğrencisiyim. Deneme de 20 net yapıyorum. Benim de tam 380 puanlık liseye gitmem lazımdı. Şu an başlayıp günde 12 saat çalışsam yine 70 net yapamam. Arkadaş ta büyük ihtimalle en fazla 35 net yapıyordur ve 70 net yapması imkansız gibi bir şey. Şu an başlasa anca Anadolu'ya gider o da çalışırsa.
Hocam 2 sene önce girdim LGS'ye. İlk dönem günde 1 saat çalışmışımdır çalışmamışımdır. Fakat kapanmaya girince günde 3-4 deneme çözmeye başladım ve yüzde 2.5'a girdim. Çalışılınırsa yapılır.

Hocam 2 sene önce girdim LGS'ye. İlk dönem günde 1 saat çalışmışımdır çalışmamışımdır. Fakat kapanmaya girince günde 3-4 deneme çözmeye başladım ve yüzde 2.5'a girdim. Çalışılınırsa yapılır.

Şimdi çok daha zor ve yıllardır çalışanların sayısı çok daha fazla. Şu anki sınava aynı çalışmayla girseniz %20'ye girersiniz.

Ben hiç çalışmadan 300 puan yapmıştım. Ve sınavda heyecanlanıp, 3 yanlışın 1 doğruyu götürdüğünü unuttum, 20-25 soruyu salladım. Salladıklarımın çoğu matematik kısmındaydı. Sallamasam her türlü 350 yapardım.

Geri
Yukarı