LGS sınavına 54 gün kala çalışmaya başlanırsa 380 puanlık liseye gidilebilir mi?

2. dönem sorularının sorulmaması konuların hepsini bilmeyen için bir avantaj.
2. dönem konularını sormayacağız diye sınavın başında söylemediler, yine bu zamanlar mart sonu nisan başı gibiydi. Herkesin yeterli süresi vardı. Neyse ben diyorum ki çalışırsan yaparsın iyi günler diliyorum.

Hocam yapmayın. Boşuna umutlandırmayın. Durumu benimle aynı. Bende de azıcık 1. dönem vardı 2. dönem komple saldım. Temelim yok. Bende LGS öğrencisiyim. Deneme de 20 net yapıyorum. Benim de tam 380 puanlık liseye gitmem lazımdı. Şu an başlayıp günde 12 saat çalışsam yine 70 net yapamam. Arkadaş ta büyük ihtimalle en fazla 35 net yapıyordur ve 70 net yapması imkansız gibi bir şey. Şu an başlasa anca Anadolu'ya gider o da çalışırsa.

Yaparsınız bende yattım 1. dönem tüm netlerim gayet iyiydi sayısallar dışında fen blimlerini çok iyi yapıyordum sadece dün çalıştım geçen aldığım deneme notu 340 şimdiki 476.

Yaparsınız bende yattım 1. dönem tüm netlerim gayet iyiydi sayısallar dışında fen blimlerini çok iyi yapıyordum sadece dün çalıştım geçen aldığım deneme notu 340 şimdiki 476.

Hocam burada ki fen lisesine gitmek için 60 net gerekiyor ben 15 net yapıyorum. Kazanmam mümkün değil.

Baba uyan balığa gidek.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-05-10-19-54-15-377_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-05-10-19-54-15-377_com.android.chrome.jpg
    112,6 KB · Görüntüleme: 34

Yeni konular

Geri
Yukarı