LGS sınavında nasıl başarılı olunur?

Arkadaşlar çok gaza geldim LGS 2023 sınavına gireceğim bu sınavda çok iyi bir puan alıp liseyi yurt dışında okumak istiyorum (ingilizcem iyi)
Fakat su anda derslerim kötü nasıl bir yol izlemeliyim?

Yurt dışında okuma işlerini pek bilmiyorum ama lise sınavı çok önemli değil. O kadar büyütülecek bir sınav değil. Diploma notun iyiyse dert etmene bile gerek yok hiçbir işe yaramaz.

Arkadaşlar çok gaza geldim LGS 2023 sınavına gireceğim bu sınavda çok iyi bir puan alıp liseyi yurt dışında okumak istiyorum (İngilizcem iyi)
@kuanbey komik olan ne?
Lise de yurtdışı işi çok zor, aile desteği olmaz ise.

Arkadaşlar çok gaza geldim LGS 2023 sınavına gireceğim bu sınavda çok iyi bir puan alıp liseyi yurt dışında okumak istiyorum (ingilizcem iyi)
@kuanbey komik olan ne?

Her gün düzenli bir çalışma ve (canın istemediğin günlerde bile) konu eksiği bırakmazsan gayet iyi bir lise kazanırsın. Lakin yurt dışı işi biraz farklı diye biliyorum.

İleride üniversiteyi yurt dışında okumak istersen okuyabilirsin ama liseyi yurt dışında okuma. Şimdilik iyi bir lise tutturmaya çalış.

Her gün düzenli bir çalışma ve (canın istemediğin günlerde bile) konu eksiği bırakmazsan gayet iyi bir lise kazanırsın. Lakin yurt dışı işi biraz farklı diye biliyorum.
Hocam size bir sorum olacak Liseyi yurtdışında okumak için hedef puanım kaç olmalı

İleride üniversiteyi yurt dışında okumak istersen okuyabilirsin ama liseyi yurt dışında okuma. Şimdilik iyi bir lise tutturmaya çalış.
Neden hocam

Arkadaşlar çok gaza geldim LGS 2023 sınavına gireceğim bu sınavda çok iyi bir puan alıp liseyi yurt dışında okumak istiyorum (İngilizcem iyi)
@kuanbey komik olan ne?
Sakin ol daha 1 yıl var. Şuan yazın tadını çıkar dostum okullar başlayınca iyice abanırsın. Derslerin gerçekten kötüyse hafif hafif başlayabilirsin.

Geri
Yukarı