LGS sinavindan 450 puan ve ustunu almak için ne yapmaliyim?

Bu sene LGS'ye gireceğim sadece 19 gün kaldı ama hala konu eksiklerim var ve ders çalışamıyorum tam olarak sözelim iyi ama sayısalda zorlanıyorum hedefim 450 ve üstü ve insanın çalışırsa her şeyi yapabileceğine inanıyorum ama işte bende kendime inanmıyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Bu sene LGS'ye gireceğim sadece 19 gün kaldı ama hala konu eksiklerim var ve ders çalışamıyorum tam olarak sözelim iyi ama sayısalda zorlanıyorum hedefim 450 ve üstü ve insanın çalışırsa her şeyi yapabileceğine inanıyorum ama işte bende kendime inanmıyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Kankam öncelikle kendine inan bak en önemli şey o sonradan zaten bu saatten sonra mat duzeltmen çok zor eğer matin böyle 10-11 doğru civarındaysa 14-15'e kadar cikarabilirsin en fazla feni de muhakkak yükselt fen de deney agirlikli soru çöz sözel iyiydi çalış ama pek çalışma sayısal agirlik ver matta bol bol yeni nesil çöz ve kitap oku kitap okumak çok önemli mesela ben bugün denemeye girdim 467 puan aldım Türkçe: 19D 1Y inkılap: 8D 2y din: 10D 0Y İngilizce: 9D 1y mat: 17D 1Y 2b fen: 19D 1Y (D: Doğru y: Yanlış b: Boş)

Yeni konular

Geri
Yukarı