LGS sonrası nasıl hissediliyor?

yanancpu

Picopat
Daha fazla  
LGS'ye girdikten sonra ve neredeyse 9 aydır oynamadığın bilgisayar oyunlarını oynamak vb. nasıl hissettiriyor? Rahatlıyor musun, korkuyor musun? LGS'ye girmiş birisi anlatabilir mi?

Stres olabiliyorsun. Yani çoğu kişi stres olabiliyor oyun oynarken bir şeyle ilgilenirken her an "düşük alırsam ne olacak? Ya iyi bir liseye gidemezsem?" diye düşünüp stres olabiliyor.

Kötü not alırsan kendine gerizekalı muamelesi yapıyorsun bir iki ay boyunca. Sonra aynı hayat devam. 9. sınıfın başında keşke salmasaydım dersi... LGS'den çok ona yakınıyorum.

LGS'ye girdikten sonra ve neredeyse 9 aydır oynamadığın bilgisayar oyunlarını oynamak vb. nasıl hissettiriyor? Rahatlıyor musun, korkuyor musun? LGS'ye girmiş birisi anlatabilir mi?

Bence LGS bitse dahi üniversite sınavını düşünerek Online ( bağımlılık yapma üzerine kurulmuş) oyunları oynama. Oynuyacaksan offline AAA tarzı oyunları günde belli bir limit koyarak oyna.
Kötü not alırsan kendine gerizekalı muamelesi yapıyorsun bir iki ay boyunca. Sonra aynı hayat devam. 9. sınıfın başında keşke salmasaydım dersi... LGS'den çok ona yakınıyorum.
Zaten hayat bir maraton belli bir dönem çok çalışmaktansa her zaman az ama düzenli çalışanlar bence daha başarılı oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı