LGS sürecim

Merhaba, yarın LGS sınavı var ve ben de buraya LGS öncesi düşüncelerimi, LGS sonrasını, puanımı, tercihlerimi yazmaya karar verdim. Tercihlerde falan konuyu guncelleyecegim.
4 Haziran: Bugün çalışmayı bıraktım. Kendimi motive etmek için cozdugum soruları tek tek saydım. Bu yıl tüm denemelerde birlikte 30816 soru cozmusum. Denemelerin nasıl diyecek olursanız da en son özdebirde matematik 2 yanlış geri kalan Full idi. Kendime guveniyorum umarım MEB ters köşe yapmaz. Bugün kafamı rahatlatmak için ailemle pikniğe çıkacağız.

Eki Görüntüle 1408653

(Fotodaki Sayısal LGS'leri sormayın. Birini öğretmen verdi. İkisini ben aldım. Kalanlar nasıl geldi bilmiyorum.

5 Haziran:

Çok merak ettim kaç aldınız? Eğer mesajlarda yazdıysanız göremedim de.

O kadar çalışmaya benim tahminim 490 falan olurdu ama gene de çok iyi bence bende 7. sınıfa geçtim de ondan merak ediyorum.
Sınav anına çok bağlı hocam bazı şeyler kader kısmet gerçekten. Zaten bence bu tarz sınavlarda 475 vs üstü alan insanların %99'u 500 alacak kadar biliyor. O an yapıp yapamamak mesele. Arkadaşı tekrar tebrik ediyorum daha iyileri sizin olur umarım

LGS'ye çalışırsan iyi bir puan alırsın zaten. LGS en basit sınav diyebiliriz. Gözünüzde korkutmayın. Ancak bu yüzden de çalışmamazlık yapmayın. Zor diyenlerin hepsi daha toplamayı bilmeyenler.

LGS'ye çalışırsan iyi bir puan alırsın zaten. LGS en basit sınav diyebiliriz. Gözünüzde korkutmayın. Ancak bu yüzden de çalışmamazlık yapmayın. Zor diyenlerin hepsi daha toplamayı bilmeyenler.

Hocam dershane + boş günlerimde 2 saat verimli bir şekilde çalışıp günde 30-40 dakika kitap okursam 470 üstü çıkar mıyım?

Geri
Yukarı