LGS için tavsiyeler

Merhaba arkadaşlar, 2024 LGS'ye gireceğim. Ne öneririsiniz? Hangi kaynaktan soru çözmeliyim?
yaz tatilinde eline bir kere bilgisayar tablet telefon alma mümkünse sadece ders çalış veya arkadaşlarınla buluş. Yaz tatili boyunca matematik konularını bitir ve test kitaplarından matematik ünitelerini hallet. yaz sonunda zamanın kalırsa fen konularına başla. türkçe konularını kafana takma okulda rahat bir şekilde öğreneceksindir. bol bol paragraf sorusu çöz demeyeceğim bunu zaten herkes söylüyordur.

Merhaba arkadaşlar, 2024 LGS'ye gireceğim. Ne öneririsiniz? Hangi kaynaktan soru çözmeliyim?

Kitap okumak yerine paragraf çöz, her soru zaten ufak kitaplar gibi. Matematikten de yeni konuya geçince normal tarzda sorular, konuyu anlayınca hep yeni nesil. Normal soru çözme vakit kaybı.

Dostum LGS'ye günler kala sağlığını tehlikeye atacak hareketlerden uzak dur. Ben LGS'den önceki günün gecesinde hastaneye gitmek zorunda kalmıştım. Sınavdaki performansımı da etkilemişti.

Dostum ben bu sene girdim ve en önemli mesele istikrar.Benim başımı yakan bir olaydı bu.Bir de matematik abanip diğer dersleri boslama.Ben çok fazla matematik çalıştım bu sene ama Türkçe ve fen zorlamıştı.Kaynak olarak matematik yeni nesile geçerken hız alabilirsin.Solomat kitabını da tavsiye ederim matematik için.Şimdiden sana başarılar dilerim :)

Matematiğe ağırlıklı çalış sınavı kafanda çok büyütme o kadar büyük bir şey değil LGS günü gününe tekrarını yap kaynak olarak zor olanlar, nitelik ve okyanus orta derece hatırladığım kadarıyla hız ve yanıt vardı başlagıç içinde karekök iyi bir tercih olabilir.

Okyanus biraz fazla zor. Yanıt güzeldir kesinlikle örnek soruları çöz birey ve Özdebir çöz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı