LGS için tavsiyeler

Merhaba arkadaşlar, 2024 LGS'ye gireceğim. Ne öneririsiniz? Hangi kaynaktan soru çözmeliyim?

Matematiğe ağırlıklı çalış sınavı kafanda çok büyütme o kadar büyük bir şey değil LGS günü gününe tekrarını yap kaynak olarak zor olanlar, nitelik ve okyanus orta derece hatırladığım kadarıyla hız ve yanıt vardı başlagıç içinde karekök iyi bir tercih olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka kendine dürüst ol eğer çok çalışıcağını düşünüyosan her gün işlediğin dersleri tekrar et çok işe yarıyor tekrardan sonra test çöz ama herkesin dediği gibi çok çözmene gerek yok. Ama çok çalışacağını düşünmüyosan boşuna kendini yorma okul sınavlarına çalış yeter OBP ile de güzel bir okula girebiliyosun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, 2024 LGS'ye gireceğim. Ne öneririsiniz? Hangi kaynaktan soru çözmeliyim?

Kaynaktan ilk önce gördüğün dersleri günlük tekrar yapman cidden çok işe yarıyor belirli aralıklarla günlük test çözersin kaynak olarak da arı iyiydi ama çok da mühim değil önemli olan çalışmak ayrıca ben LGS'ye gireli yıllar oldu çok kafama takıyordum ama hiç takılacak bir konu değil gerçekten öğrenciler çok büyük stres yapıyor liseye geçtiğimde ne kadar gereksiz üzüldüğümü anlamıştım.

Geri
Yukarı