LGS zor mu?

Benim zamanımda Türkçe çok basit çıkmıştı Türkçeyi Full çekmiştim fakat matematik hakkında ne duyuyorsan daha fazlasına hazır ol.

Kendini kasma soru çözerken kendini ne zaman doldurduğunu hissedersen demek ki o kadar soru sana yetmiştir diğer şahısların öğretmenlerin günde 200-300 soru çözmeniz gerekiyor demesine aldanma ben günde 100 soru çözüyordum ve kendi kapasitemi doldurduğumu düşünüyordum sınıfımdan 200-300 soru çözende vardı sınıfta sadece ben sınav ile yerleştim.
Sınav puanım: 403 %7.34.
Kazandığım okul: Nevzat ayaz Anadolu lisesi.

Eğitim öğretim sezonu açıldığından beri aralıksız paragraf ağırlıklı olmak üzere soru çözüyorum genelde çok yanlış çıkmıyor ama denemeler gördüğümüz hiçbir soruya benzemiyor 480 puan ilk denememdi şu an 300'e kadar düştü ve hiçbir soruyu görmediğim için nasıl yapacağımı kısa sürede kavrayamıyorum ve sonuç bu.

Kendini kasma soru çözerken kendini ne zaman doldurduğunu hissedersen demek ki o kadar soru sana yetmiştir diğer şahısların öğretmenlerin günde 200-300 soru çözmeniz gerekiyor demesine aldanma ben günde 100 soru çözüyordum ve kendi kapasitemi doldurduğumu düşünüyordum sınıfımdan 200-300 soru çözende vardı sınıfta sadece ben sınav ile yerleştim.
Sınav puanım: 403 %7.34.
Kazandığım okul: Nevzat ayaz Anadolu lisesi.

Ben geçen sene yani en son yapılan sınava girdim.

Geri
Yukarı