LGS'de 480 puan nasıl yapılır?

Hocam kesinlikle bu yanılgıya kapılmayın. Benim bu zamana kadarki en yüksek denemem 465 civarlarında gelmişti. Ben bu zamanlarda 400-410 anca yapıyorumdur. Son aylarda 430-440 arası yapıyordum. Aslında benim çok da bir olayım yok, sadece sınavda hiç stres yapmadım ve çok rahat geçmesini sağladım. İnsanlar 470-480'lerden 470 yapıyor, fakat ben daha düşük seviyelerden 470 yapmayı başardım. Herkes LGS sonucunun üstünde denemeler almak zorunda değil. Stres yönetimi çok önemli hocam. Bu konu hakkında videolar falan izleyebilirsiniz.
Hocam tebrik ederim sizi 360'lardan başlayıp 470 yapmak tebrik edilmeye layık bir başarı.Stres konusundaki önerinizde bence çok haklısınız,matematikten 7-8 netler yapıyordum önceden ama eve gelince çözemediğim soruların hepsini çözebiliyordum.Bunu fark edip son 2 denemeye stres yapmadan girdim netlerim 12 14lere çıktı.

Hocam tebrik ederim sizi 360'lardan başlayıp 470 yapmak tebrik edilmeye layık bir başarı. Stres konusundaki önerinizde bence çok haklısınız, matematikten 7-8 netler yapıyordum önceden ama eve gelince çözemediğim soruların hepsini çözebiliyordum. Bunu fark edip son 2 denemeye stres yapmadan girdim netlerim 12 14'lere çıktı.

Ve ayrıca hocam uyku düzeninize çok dikkat edin. 12'den sonraya kalmayın. Arkadaşım hep geceleri çalışıyordu fakat denemelere yorgun girerseniz moraliniz çok bozulur ve buna hiç gerek yok. Okuldan gelip 1 saat dinlenip 12'ye kadar çalışsanız daha iyi olur.

Geri
Yukarı