LGS'den 360 aldım diye azar işitiyorum

Normal. Kuzenim son bir ay kala çalıştı 457 puan aldı. Çok basitmiş sınav.

Ya sınav zaten olabildiğince basit sorulmuş benim de hatalarım var ama açıkçası kuzeninden banane psikolojim diye bir şeyim kalmadı zaten.

Ailesi okusun diye oğluna bir sürü para harcıyor oğlu 360 alıyor. Ben olsam bende azarlardım.

Harcamıyor.

360 puanın neresi kötü anlamadım gitti.
Hedefi 450 olan için 360 iyi mi sence?
Çalıştım ama okuma hatalarım ve o anki heyecandan dolayı hatalarım var ve bu yüzden bu sonucu aldım demiştim yani lütfen dikkatli oku.
Sınavda zaten heyecanlanacaksın küçük hataları yapmayacaksın işte bir fark yaratırsın diğer adaylarla. Ders çıkar ve bu kadar ben zekiyim, çalışkanım diye böbürlenme ciddiye al ki ilerde telafi edersin.

Hedefi 450 olan için 360 iyi mi sence?

Sınavda zaten heyecanlanacaksın küçük hataları yapmayacaksın işte ders çıkar ve bu kadar ben zekiyim, çalışkanım diye böbürlenme ciddiye al ki ileride telafi edersin.

Böbürleniyorum muyum ben dostum konuyu yanlış anladın galiba tekrar en baştan oku gel.

Çalıştım ama okuma hatalarım ve o anki heyecandan dolayı hatalarım var ve bu yüzden bu sonucu aldım demiştim yani lütfen dikkatli oku.

Ya kardeşim sen de yaza yaza Tecnophat'a mı yazdım buradaki insanlar sadece gereksiz eleştiri yapıyorlar sorsan çoğu hayatında takdir zor almış insanlar.

Ailesi okusun diye oğluna bir sürü para harcıyor oğlu 360 alıyor. Ben olsam bende azarlardım.

Reis sanırım sen sınavlardan tam puan alıyorsun em son girdiğin sınavdan kaç aldın?

Geri
Yukarı