Bilgisayarcı Ryzen aldım diye bana eziksin dedi

my last mistake

Hectopat
Geçen konu da açmıştım bin bir zorla para biriktirim kendi emeğimle aldım. Arada sırada gittiğim, aslında esprili muhabettim de olduğu bir bilgisayarcı abi var.

Markette karşılaştık işte "Ryzen 3 3200 APU aldım abi sonunda" dedim "eziksin" dedi. Aklı sıra şaka yapıyor da "eziksin olm hehe" dedi. Yani kendinden almadım ya bilgisayar ona bozuldu herhalde. Benim de sinirim bozuldu ama da neyse dedim şimdi kavgaya gerek yok. Ne kadar şakayla da olsa sıkıntın ne ki insan niye böyle bir şey der durduk yere, bir de markette diyor insanlar da var.

Neyse unutacağım artık.

Geçen konu da açmıştım bin bir zorla para biriktirim kendi emeğimle aldım. Arada sırada gittiğim, aslında esprili muhabettim de olduğu bir bilgisayarcı abi var.

Markette karşılaştık işte "Ryzen 3 3200 APU aldım abi sonunda" dedim "eziksin" dedi. Aklı sıra şaka yapıyor da "eziksin olm hehe" dedi. Yani kendinden almadım ya bilgisayar ona bozuldu herhalde. Benim de sinirim bozuldu ama da neyse dedim şimdi kavgaya gerek yok. Ne kadar şakayla da olsa sıkıntın ne ki insan niye böyle bir şey der durduk yere, bir de markette diyor insanlar da var.

Neyse unutacağım artık.
Onu alacağına Pentium 4 3.20GHZ almalıydın, Intel demek onur demek, namus demek (!)
O adamla ilişiğini kes.

Aynı işlemciyi kendisi satsa sana "oooo kardeşim süperdir bu seni 10 sene götürür, yeni çıktı muhteşem bir işlemci, uçuyor kaçıyor" derdi. Dert etme bilgisayarcıların çoğu öyle zaten. Kendisinden almadığın zaman böyle oluyor.
AMD fiyat/performans olarak gayet iyi işler yaptı Ryzen'de. Eminim sosyalin çoğu Ryzen kullanıyordur, ben dahil.

Geri
Yukarı