LGS'den sonra ne yapmayı düşünüyorsunuz?

Yüzde 2'yle girdiğin bir biseyle yüzde 15'le girdiğin bir olamaz, kendinizi avutmayın. Rekbaet ortamı diye bir şey var.
Liseler hakkında hiçbir fikriniz yok herhalde.
Özel okul olmadığı sürece nereye girdiğinin önemi yok, universiteler önemli oda tabi yeni kanunlar ile değeri düştü bazılarının genede ona göre alıyorlar.
Onun dışında ders ortalaman ve sınav puanın önemli, kendimi avuttuğum da yok.
Basit bir liseye gittim işte.

%90 öyle.
Aşağı yukarı aynı şeyi öğretiyorlar, sadece resim okulları gibi farklı olanlar iş yapıyor.
Yoksa Anadolu lisesinden doktorda, mühendiste çıkar, meslekten de.
Hangi okula gittiğinin bir önemi yok, derslerde aynı.
Meslek lisesinde okuyorsun da kafan böyle çalışıyor sanırım.

Bu yourumunuz size göre doğru olabilir , ki kısmen doğru bakış açısı ,mesela Galatasaraya gitsen zaten köşeyi dönersin :D Yapıcaksan ekstrem yapmak lazım

Dosya Ekleri

• 16822503755197642900055518067145.jpg
    16822503755197642900055518067145.jpg
    123,3 KB · Görüntüleme: 249
Liseler hakkında hiçbir fikriniz yok herhalde.
Özel okul olmadığı sürece nereye girdiğinin önemi yok, universiteler önemli oda tabi yeni kanunlar ile değeri düştü bazılarının genede ona göre alıyorlar.
Onun dışında ders ortalaman ve sınav puanın önemli, kendimi avuttuğum da yok.
Basit bir liseye gittim işte.
Nereye girdiğinin önemi var, arkadaş ortamı ve hocalarının ciddiyeti değişir. MAhalle okuluyla Fen Lİsesi bir mi?

Şuna üzlüyorum ki aldığım kitaplara bir X670 anakart ve DDR 5 RAM parası gitti.
LGS'den sonra 11'e kadar bir daha test kitabı açmıyacağım.

Ben eğitimi kast ediyorum.
Eğitim olarak ezbere dayalı bir eğitim alıyoruz, tek yapman gereken okuduğunu anlamak ve bilmek. Adam akıllı birşey öğrettikleri yok zaten.
O zaman okula gitmene de gerek yok :D
Böyle bir mantık yok ki, okul ders'ten ibaret değil; idaremiz bizimle sıkı ilgileniyor mesela. Deneme sayıları falan diğer okullardan fazla eminim.

Ben %2 ile alan meslek lisesi var Ankara'da onu yazmayı düşünüyorum gekecekte işin garanti oluyor ASELSAN da.

Geri
Yukarı