LGS'den sonra ne yapmayı düşünüyorsunuz?

f1yiNgpatato

Femtopat
Daha fazla  
Bugün 23 Nisan, Atatürk ve yol arkadaşlarının BMM'yi açtıkları gün kutlu olsun... LGS 4 Haziran 40 gün falan kaldı. Şahsen benim canım sıkılıyor: Okula gidiyorum sabah 9 akşam 5, her Allah'ın günü deneme oluyoruz soru çözüyoruz. Bütün günler birbirinin aynısı gibi. LGS'ye adamakıllı çalışıp hedefi olanlar yazabilir mi, ki hedefi olanlar bu mecrada yoktur belki ama? Hedefleriniz hangi liseler? Ne kadar puan net yapıyorsunuz?

Yazım ve noktalama kurallarına uydum yazarken ama yazım denetimi bozdu , kusura bakmayın...

Son düzenleme:
Ortalama 450 Puan yapıyorum denemelerde. LGS bittiği gün yeni PC dizip çatır çatır oyun oynamayı düşünüyorum yaz boyu. Çok zor ama 460 gibi bir puan yaparsam LGS'de çok iyi olur.

Yatmayı düşünüyordum ve öylede yapmıştım.
Liselerin hepsi aşağı yukarı aynı, Türkiye eğitim sisteminin sıkıntısı işte, bir önemi pek yok yani. Adam akıllı puan al yeter.
Hiç de öyle değil.

Hiç de öyle değil.

%90 öyle.
Aşağı yukarı aynı şeyi öğretiyorlar, sadece resim okulları gibi farklı olanlar iş yapıyor.
Yoksa Anadolu lisesinden doktorda, mühendiste çıkar, meslekten de.
Hangi okula gittiğinin bir önemi yok, derslerde aynı.

Gerçekten artık somut olarak değil de soyut, düşünce olarak rahatlamak istiyorum. İnşallah emek veren herkes emeğinin karşılığını alır.

%90 öyle.
Aşağı yukarı aynı şeyi öğretiyorlar, sadece resim okulları gibi farklı olanlar iş yapıyor.
Yüzde 2'yle girdiğin bir biseyle yüzde 15'le girdiğin bir olamaz, kendinizi avutmayın. Rekabet ortamı diye bir şey var. Sünepe arkadaş ortamıyla geleceği için endişelenen ortam bir değil.

%90 öyle.

Ortam?
Ortam sizden alt seviye ise sizi alta ceker üst seviye ise kendinizi iylestirir.

Yeni konular

Geri
Yukarı