LGS'ye 4 ay kala başlanılsa kazanılır mı?

Okuldaki denemelerdende basittir LGS. Sadece gözde çok büyütülüyor. Düşük alsan bile çok önemseme, asıl önemli olan üniversite. Tabii ki lisede önemli ama hep takdir alıyorsan puanın yüksektir, yüksek ihtimalle ortalamanın üstünde bir liseye gidersin.

Bende Bugüne kadar LGS'yi çok büyütmüyordum ama artık çevre ve aile dolayısıyla kendimi ispatlama sınavı olarak görüyorum

Kazanırsın. LGS'yi kafanda büyütme yeter. Ben LGS'ye girdiğimde çok basit olduğunu anladım, dershanede yapılan denemelerden daha basitti.
(Dip not: Ben hiç çalışmamıştım çok düşük aldım o yüzden sen kesinlikle verimli çalışmaya bak. :D)
Knk ben lgs ye girmiş biri olarak okulistik sınavı tüm sınavlar lgs den kat ve kat daha zor tek yaptıkları kazanım sormak oldu matematikte kazanım temelini iyi tut Türkçede full paragraf çalış ben sadece paragrafta kaybetti.

Denemelerin de yanlış yaptığın soruları kesinlikle birisine sor ayrıca İngilizceyi problem etme zaten neredeyse hiç etkilemiyor hatta çözmemen daha faydalı benim açımdan çünkü Türkçeye daha fazla zamanın kalıyor.

Kanka ben LGS'ye girmiş biri olarak Okulistik sınavı tüm sınavlar LGS'den kat ve kat daha zor tek yaptıkları kazanım sormak oldu matematikte kazanım temelini iyi tut Türkçede Full paragraf çalış ben sadece paragrafta kaybetti.

Türkçeyle ilgili hiçbir sorunum yok çalışarak fulleyebilirim bile ama matematikte ilk konudan beri konu anlatım izlemem gerekiyor maalesef artık oyun oynamayı bırakmam gerekiyor

Geri
Yukarı