LGS'ye 4 gün kala moral bozukluğundan ders çalışamamak

alpervural353

Hectopat
LGS'ye 4 gün kaldı, evdeki ve kurstaki deneme sınavlarında hep iyi yapıyordum puaım 480- 488 arası falandı dün hız yayınları genel 8.denemeyi girdim Türk 19 1 Ink ing din Full mat Full fen 14 6 geldi ve puan 450'lerde bir şey geldi moralim alt üst oldu çalışma hevesimde düştü çalışmak istemiyorum ne yapmalıyım son günler çok önemli diyorlar?

Son günlerde böyle düşüş olabilir. Sınavdan 1 gün önce ders çalışmayıp sınava girersen böyle bir şey olmaz.

LGS'ye 4 gün kaldı, evdeki ve kurstaki deneme sınavlarında hep iyi yapıyordum puaım 480- 488 arası falandı dün hız yayınları genel 8.denemeyi girdim Türk 19 1 Ink ing din Full mat Full fen 14 6 geldi ve puan 450'lerde bir şey geldi moralim alt üst oldu çalışma hevesimde düştü çalışmak istemiyorum ne yapmalıyım son günler çok önemli diyorlar?
Benim LGS'ye girdiğim dönem pandeminin ilk çıktığı zamandı. Son 3 ay adamakıllı ders çalışmadım. En son girdiğim denemede de 370 puan civarı bir şey yapmıştım. Sınava girdim, puanım 405 ve yüzdeliğim %6 gelmişti (sözelim full, fen 17d 3y, matematik 8d 8y😞). O yüzden moral bozmaya o kadar gerek yok, sen yeteri kadar çalışmışsın gir sınavına parçala geç. Ancak biraz fen tekrarı lazım gibi dostum.

Yeni konular

Geri
Yukarı