Moral nasıl yükseltilir?

Antonio Montana

Kilopat
Yer
El Fureidis
Oyun oynarken bazen moralimiz yüksek olur ve iyi oynarız ama kaybettiğimizde veya birisi bir yanlışlık yaptığında moralimiz düşüyor. Bunu yükseltmek için ne yapabilirim?

Bazı günler o kadar iyi oynuyorum ki hile bile dedikleri oluyor ama bazen o kadar kötü oynuyorum ki, herkes diyor ''senin ananı bilmem ne yapayım, sen kadar kolsuz adam görmedim'' diyorlar. Bu sizde de oluyor mu, bazen çok iyi oynayıp bazen ise çok kötü oynadığınız oluyor mu?

Evet, benim de oluyor. Mesela ablamla PUBG oynadığımız zaman bayağı sıkıntı yaşıyorum. Bu yüzden PUBG neredeyse hiç oynamıyorum.

Ama bu sadece bir oyun, çok takmamak gerek. Özellikle yabancılar (Ruslar hariç) genelikle hiç takmıyor bu tür şeyleri.

Oyun oynarken bazen moralimiz yüksek olur ve iyi oynarız ama kaybettiğimizde veya birisi bir yanlışlık yaptığında moralimiz düşüyor. Bunu yükseltmek için ne yapabilirim?

Bazı günler o kadar iyi oynuyorum ki hile bile dedikleri oluyor ama bazen o kadar kötü oynuyorum ki, herkes diyor ''senin ananı bilmem ne yapayım, sen kadar kolsuz adam görmedim'' diyorlar. Bu sizde de oluyor mu, bazen çok iyi oynayıp bazen ise çok kötü oynadığınız oluyor mu?
Sende geri söv dostum. Ve dediğin oluyor bazen Rainbow Six Siege da öyle oynuyorum ki ben bile hayret ediyorum. Bazen 3-4 kill zor alıyorum. Olur bunlar normaldir. O an ki düşündüğün şeyler. O an ki rahatlığın hepsi etkiler bunları dostum. Tekrar dediğim gibi kafana takma ve oyununa bak :).

Ajdar Anık dinle özellikle "Çikita Muz" ve "Nane Şekeri" şarkısı moralleri yükseltiyor.
Bu arada rus müzikleri de dinleyebilirsin.

Son düzenleme:
Sende geri söv dostum. Ve dediğin oluyor bazen Rainbow Six Siege da öyle oynuyorum ki ben bile hayret ediyorum. Bazen 3-4 kill zor alıyorum. Olur bunlar normaldir. O an ki düşündüğün şeyler. O an ki rahatlığın hepsi etkiler bunları dostum. Tekrar dediğim gibi kafana takma ve oyununa bak :).
Ben de R6 oynuyorum ama oyunda toksik adam çok var, içimden diyorum ki ''ulan pis herif bi bekle, daha ilk oyunum, ısınayım güzel oynamaya başlarım'' ama İngilizce yetmediği için sadece bir kısmını çevirebiliyorum.
Yat uyu. Dizi izle. Bir süre başka şeylerle meşgul ol. Yeteri kadar vakit geçince tekrar oynarsın.

Benim kötü oynamam %2'den azdır. Çoğu zaman ortalamanın üzerinde oynarım. Hiç mi oynayamadığın oyun yok dersen öyle oyunları direkt oynamıyorum.
Uyku pek olası değil, dizi izliyorum ama zaten olay da burada patlak veriyor. İzleyecek dizi bulamadığım için normalden fazla oynuyorum ve kötü oynuyorum.
Yapılan eleştirilere de kulak asma. İnsan her zaman aynı formu sergileyemiyor.

Düzgün eleştirilere normal şekilde tepki veriyorum ama illaki ''gel beni sev'' diyen insanlarda olabiliyor. Onlara direkt sövüp mute atıyorum. :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı