LGS'ye az kaldı ve çalışamıyorum!

Ben 6 ay boyunca 2020'de okullar ve dershaneler açıkken dershaneye gittim ve hiçbir şey yapmadım. Verilen ödevler, test kontrolleri vs. Son 3 ay korona çıkınca full asıldım ve matematiği yapamamama rağmen 10 net çıkardım. Yani istesen yapabilirdin. Bu arada matematik temelim zayıftır.
Son 1 ay kaldı, onda feni kurtarsam kafi.

Vazgeçme! Dershanede en kötü sınıftaki öğrenci 460 almıştı müdür hep anlatıyor bize motive oluyoruz. Oyun oynamak yerine bu ayı yorulanlar gibi değil çalışanlar gibi geçirin ki son ay işimize yarasın, gevşememeliyiz. Ailenizin yaptığı çok yanlış bir kere, ben babama hedefimi söylüyorum hedefimi yükseltiyor. Aileniz sizi aşağı değil yukarı çekmeli. Sen 450 de alırsın, 460 da alırsın. Sadece eksiklerini tamamlamaya bak. Denemelerini iyi analiz etmen gerek.
Denedim, olmuyor... Zorlamaya gerek yok diye düşünüyorum, ailem zaten tipik ilkokul bitirmiş çiftçi Anadolu insanı.

Matematiksiz olmaz. Son aylarda matematiğe çalış yapabilirsin, halledersin diye düşünüyorum.

Son aylar kalmadı hocam 1 ay kaldı. Bende uğraşırsa netleri artar diye düşünüyorum.

Son 1 ay kaldı, onda feni kurtarsam kafi.

Denedim, olmuyor... Zorlamaya gerek yok diye düşünüyorum, ailem zaten tipik ilkokul bitirmiş çiftçi Anadolu insanı.

Benim ailemde öyle fakat beni her zaman motive ediyor. Feni 17-18 yaparsan istediğin Anadolu gelir.

Hocam son netlerim bunlar arttırmak için ne yapmalıyım;
Türkçe= 16D 2Y 2b.
Sosyal = 7D 3b.
Din = 8D 2y.
İng= 9D 1y.
Matematik= 10D 5Y 5b.
Fen = 13D 6Y 1b.
Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.
Hocam şimdi sizin sorunuza gelirsek benim netlerim görüldüğü üzere çok iyi değil ama deneme çözün sürekli ve onlardan yanlış yaptığınızı bir kutuya atın ve 1 hafta sonra bakın çözebiliyor muyum diye. Ben öyle yapmıştım ve daha kötüyken bu duruma geldi netlerim 🙂

Aga ben hiçbir şey bilmiyorum öyle sınava gireceğim.

Hocam YouTube'den bütün derslerin Full tekrar anlatımlarını izleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı