LGS'ye çalışamadım

Moholofo

Femtopat
Daha fazla  
Selam, öncelikle iyi günler herkese. 2021 LGS'ye yaklaşık 26 gün kaldı ve çok az çalıştım. Hatta hiç çalışmadım desek daha makul olur. Ve bende gerçekten tedirginleşiyorum, hep aklıma geliyor. Ara sıra test açıp 10 soru falan çözüp bırakıyorum. Ne yapmam gerektiğimi bilmiyorum. Tavsiye verirseniz çok sevinirim!

İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Efe Aydal Technopat'a kayıt olmuş sandım bi' anda.

Sorunuza gelirsek tedirginseniz ve çalışmıyorsanız bizim yapabileceğimiz bir şey yok ne yazık ki. Ben tedirgin olsam ve sınava bu kadar kısa sürem kalsa telefonu bilgisayarı elimden atıp tüm gün konu tekrarı yaparım. Eğer konu eksiğiniz varsa önce onları düzeltin, daha sonra zaman kalırsa sadece ve sadece matematiğe abanın.

Selam, öncelikle iyi günler herkese. 2021 LGS'ye yaklaşık 26 gün kaldı ve çok az çalıştım. Hatta hiç çalışmadım desek daha makul olur. Ve bende gerçekten tedirginleşiyorum, hep aklıma geliyor. Ara sıra test açıp 10 soru falan çözüp bırakıyorum. Ne yapmam gerektiğimi bilmiyorum. Tavsiye verirseniz çok sevinirim!

İyi forumlar.
Buraya yazmak yerine soru çözmeniz gerekiyor. Zararın neresinden dönseniz kârdır.

İyi forumlar.
Çok az kaldı maalesef. Çalışın, bol bol çalışın. En azından çalıştım dersiniz...

Ben günde yaklaşık 300 soru çözüyorum ve her hafta deneme oluyorum. Tam kapanma bittikten sonra her gün branş denemesi olacağım. Deneme netlerim 80 civarı oluyor. Ben Atatürk Anadolu lisesi'ni hedefliyorum. İnşallah hak eden herkes iyi bir lise kazanır. Ama senin hedefin %10 civarı ise geç değil. Her gün 150 soru ile başla 1 hafta boyunca sonra 200'e çık o zaman olur. Bir de zeka lazım tabi :)

Geri
Yukarı