LGS'ye son 1 ay kala çalışıp kazanılabilir mi?

Konu eksiğim çok az. Ayrıca her zaman 300 puan ve civarı almadım en son denemede 17 Türkçe 17 fen 6 mat neti yaptım. E tabii bu netler sabi kalmıyor bir iniyor bir çıkıyor problem orada.
Bak Türkçe ve fenin iyi matı çift rakamlı yapmaya çalış 400 üstü garanti alırsın böyle ise notların

Merhabalar, 8. sınıfa gidiyorum ve LGS'ye 1 ay var neredeyse. Sene başında çok ciddiye almamıştım LGS'yi ama şimdi anladım ki çalışmadan olmuyor. O yüzden geç olsa da çalışmaya karar verdim. Şu an çok karamsarım yapamam geç kaldım diye. Şu anki sınav puanım 300 civarı. Acaba son 1 ayda 400'e çıkarabilir miyim? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
full matematik denemesi çöz derim dil bilgisi de bak mat+türkçe

Ben de LGS öğrenicisiyim. Hiç temelim yok. Bu güne kadar hiç çalışmadım. Matematik te doğru yok yanlış var. Denemede toplam 90 soruda 15-20 net yapıyorum. Sen yine bir şey yaparsın da ben bir şey yapamam maalesef. Benim de geçen hafta aklım başıma geldi ama çok geç...

Ben de LGS öğrenicisiyim. Hiç temelim yok. Bu güne kadar hiç çalışmadım. Matematik te doğru yok yanlış var. Denemede toplam 90 soruda 15-20 net yapıyorum. Sen yine bir şey yaparsın da ben bir şey yapamam maalesef. Benim de geçen hafta aklım başıma geldi ama çok geç...

Kanka geç değil bak şunları yaparsan 350 üstü alacağına garanti veririyom

Her gün 40 mat yeni nesil -40 Türkçe- 15 paragraf -40 fen -10 din -15İngilizce+ 20 tarih.

Merhabalar, 8. sınıfa gidiyorum ve LGS'ye 1 ay var neredeyse. Sene başında çok ciddiye almamıştım LGS'yi ama şimdi anladım ki çalışmadan olmuyor. O yüzden geç olsa da çalışmaya karar verdim. Şu an çok karamsarım yapamam geç kaldım diye. Şu anki sınav puanım 300 civarı. Acaba son 1 ayda 400'e çıkarabilir miyim? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

İyi bir liseyi kazanamazsın da mevcut 300 puanı da sınavda geçemezsin. Paran yoksa gideceğin yer meslek lisesi, oradan da hayatın boyunca kariyerin olmayacak büyük ihtimalle. Var mı başka sorun?

Boşver çalışmayı adrese dayalı evine en yakın okula git çok rahat edersin. Öğlen molasında belki evine bile gidersin. Ben öyle yapıyordum zamanında.

Yeni konular

Geri
Yukarı