LHR kart icin hangi pool kullanılmalı?

Evet hocam onun üstünü yapinca hata veriyordu...
Ama hocam bu adam 40-41 Mhs alıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

hocam ben vazgectim olmuyor ha iade ettim geri.

hangi kart?
Bu kart v1. Driver ile 50 veren versiyon yani.

Evet hocam onun üstünü yapinca hata veriyordu...
Ama hocam bu adam 40-41 Mhs alıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

hocam ben vazgectim olmuyor ha iade ettim geri.

hangi kart?
Asus rog 3080

Evet kart 30 Mhs ile başlıyor maksimum 41Mhs oluyor.
Evet hocam V1🤣

Bende 3080 yok ki?
Komik olan ne ki gülücük atıyorsun? Sendeki kartın ne olduğu hakkında fikrin bile yokken yardım etmeye çalışan insanları ti'ye alarak komik olduğunu sanıyorsun bir de. Sizin gibilere yazık, size yardım etmek isteyenlere 2 kat yazık.

Komik olan ne ki gülücük atıyorsun? Sendeki kartın ne olduğu hakkında fikrin bile yokken yardım etmeye çalışan insanları ti'ye alarak komik olduğunu sanıyorsun bir de. Sizin gibilere yazık, size yardım etmek isteyenlere 2 kat yazık.
🤣 Hocam yani dediğin mantıklı olsaydı oyle bi
emoji atmazdım...
V1 Lhr diyorsun da yav Allah askina adam
1 ay önce video atmış ona nasıl V1 Lhr gelebilir?
Ve hadi geldi diyelim 470.05 driverini kurar
50-51 Mhs ini alır.
bu adam deli gibi Memory Clock basıyor ve anca 40-41Mhs alıyor.

Ama ben yapınca maks 36-37mhs alıyor fakat
1-2 saat sonra düşüyor...

Stabil çalışması için 34-35Mhs alıyor.
Trexi de secsem maks 0.5Mhs arttırıyor.

Ee ne anladim ben bu isten 2060 da 32-33 veriyor.🤣
1-2 Mhs icin niye o kadar daha fazla para vereyim ki!!

🤣 Hocam yani dediğin mantıklı olsaydı oyle bi
emoji atmazdım...
V1 Lhr diyorsun da yav Allah askina adam
1 ay önce video atmış ona nasıl V1 Lhr gelebilir?
Ve hadi geldi diyelim 470.05 driverini kurar
50-51 Mhs ini alır.
bu adam deli gibi Memory Clock basıyor ve anca 40-41Mhs alıyor.

Ama ben yapınca maks 36-37mhs alıyor fakat
1-2 saat sonra düşüyor...

Stabil çalışması için 34-35Mhs alıyor.
Trexi de secsem maks 0.5Mhs arttırıyor.

Ee ne anladim ben bu isten 2060 da 32-33 veriyor.🤣
1-2 Mhs icin niye o kadar daha fazla para vereyim ki!!
3060 ile en baba ayarlarda 36.5 alıyorum. 1000 tane video var ise 998 tanesi 36mh alıyor 3060 ile. 2060 33 mh veriyor 3060 36.5 mh veriyor. Kimse sana git ona daha fazla para ver demiyor zaten. Aldığınız mh gayet iyi 3060 için. 1 ay önce video atmış nasıl v1 lhr gelebilir diyorsunuz. Belki videoyu eskide çekti belki 0 v1 kart buldu belki 2.el aldı nerden biliyorsunuz. Siz en iyisi yeni 3060 alıp 40-41 mh almayı deneyin

3060 ile en baba ayarlarda 36.5 alıyorum. 1000 tane video var ise 998 tanesi 36mh alıyor 3060 ile. 2060 33 mh veriyor 3060 36.5 mh veriyor. Kimse sana git ona daha fazla para ver demiyor zaten. Aldığınız mh gayet iyi 3060 için. 1 ay önce video atmış nasıl v1 lhr gelebilir diyorsunuz. Belki videoyu eskide çekti belki 0 v1 kart buldu belki 2.el aldı nerden biliyorsunuz. Siz en iyisi yeni 3060 alıp 40-41 mh almayı deneyin
Yüksek ihtimalle videodaki arkadaş riser kullanıyor bir de o var mh o yüzden düşük yani, ama bu konu sahibinde onu anlayacak, düşünecek tartacak kapasite olmadığından sağa sola sallamaktan bildiği başka bir şey yok.

Hocam vardi geri iade ettim.
Ve eğer v1 olsaydı.
Adam Memoryi full basıyor 3000 yapıyor...
40-41Mhs alıyor...
Bende anlamadım.
Tamam hocam konu kapanabilir 3060Lhr alacağına gidip en az 3060Ti alicaksin altı boş...
Yüksek ihtimalle videodaki arkadaş riser kullanıyor bir de o var mh o yüzden düşük yani, ama bu konu sahibinde onu anlayacak, düşünecek tartacak kapasite olmadığından sağa sola sallamaktan bildiği başka bir şey yok.
🤣 asıl sende tartacak zeka yok.
adam bildiğin kasaya takıyor..
Onu goremeyecek goze sship degilsen bilemem nerenle izlediysen videoyu...

🤣 bide riser kullanıyor diyor🤣
Evt Riser 10-11Mhs kartın performansını düşürüyor 🤣
sen bunu millete soyleme döverler seni🤣

Son düzenleme:

Geri
Yukarı